Trwa ładowanie...
d4e8amk

Rafał Jonkisz idzie jak burza. Ma 21 lat i rusza z własnym biznesem

Rafał Jonkisz wie, że kariera w mediach nie trwa wiecznie. Chcąc zabezpieczyć swoją przyszłość, już teraz zrealizował swój plan B. Wkrótce otwiera sklep z ubraniami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Jonkisz stworzył własną markę odzieżową
Rafał Jonkisz stworzył własną markę odzieżową (ONS.pl)
d4e8amk

Rafał Jonkisz zyskał popularność, gdy wygrał wybory Mistera Polski. Model jednak już wcześniej miał na swoim koncie spore osiągnięcia. W wieku 13 lat zaczął trenować akrobatykę artystyczną i przez lata zdobył liczne nagrody w konkursach gimnastycznych.

ZOBACZ: Rafał Jonkisz odsłania kulisy Mistera Polski. "Byliśmy małpkami w cyrku. Postępowano z nami różnie"

W 2014 r. wystąpił podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn organizowanych w Warszawie, a także, wraz ze swoim zespołem akrobatycznym, uzyskał tytuł wicemistrza świata w kategorii Show Dance. Poza tym Rafał Jonkisz wystąpił też w "Tańcu z gwiazdami". Już wiosną widzowie zobaczą Rafała w "Agencie-Gwiazdy".

d4e8amk

Ostatnio głośno jest o Jonkiszu głównie ze względu na związek ze starszą o 9 lat Marceliną Zawadzką. Para jednak nie afiszuje się ze swoim związkiem. Swoją relację chcą utrzymać z dala od mediów. Oboje teraz skupiają się na pracy i wspierają się w nowych projektach.

Jak udało się nam dowiedzieć, 15 lutego Rafał Jonkisz ruszy ze swoim biznesem.

- Rafał otwiera ze wspólnikiem sklep internetowy z odzieżą. Będą to projekty streetwear'owe. W ofercie znajdą się jeansy, koszulki i bluzy - zdradza nasze źródło.

Przeczytaj: Marcelina Zawadzka odmieniła Rafała Jonkisza. Oto, jak wygląda teraz

Model zdaje sobie sprawę, że medialna kariera nie będzie trwała wiecznie. Postanowił wziąć sprawę w swoje ręce i postawić na własny biznes. Na razie panowie będą prowadzili sklep internetowy, ale niewykluczone, że zdecydują się również na sprzedaż stacjonarną.

Produkty mają być w przystępnych cenach, tak aby każdy mógł sobie na nie pozwolić. Jesteście ciekawi kolekcji?

d4e8amk

Podziel się opinią

Share
d4e8amk
d4e8amk