Trwa ładowanie...
d2lds5i

Marcelina Zawadzka odmieniła Rafała Jonkisza. Oto, jak wygląda teraz

Od jakiegoś czasu w mediach głośno mówi się o nowym związku w show-biznesie. Chodzi o Rafała Jonkisza i Marcelinę Zawadzką. Młodego chłopaka trafiła strzała Amora i zmienił nieco "image".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miłość na horyzoncie
Miłość na horyzoncie (East News, Fot: East News)
d2lds5i

Bardzo długo ukrywali swój związek, dziś już mówią o nim wszyscy. Marcelina Zawadzka spotyka się z Rafałem Jonkiszem. Prezenterka jest o 9 lat starsza o mistera. Jak się okazuje, są zakochani po uszy i wszystko wskazuje na to, że ich relacja rozwija się w dobrym kierunku.

ZOBACZ TAKŻE: Zawadzka ze szpilkami w ręce fotografuje się z fanem i odśnieża samochód

Przypomnijmy, że prezenterka ma 30 lat a Mister Polski jedynie 21. Niewątpliwa przepaść wiekowa nie przeszkodziła im w budowaniu związku. I choć informacja o ich miłości gruchnęła dopiero w grudniu 2018 r., para spotyka się podobno już od ponad roku.

d2lds5i

- Marcela zauważyła, że Rafał pomimo młodego wieku jest bardzo odpowiedzialny i nie zachowuje się jak typowy 20-latek - zdradza nam osoba z otoczenia gwiazdy.

Jak się okazuje, Jonkisz jest nie tylko dojrzały emocjonalnie, ale także "zmężniał" u boku Zawadzkiej. Obserwując jego profil na Instagramie, można zauważyć zmiany w wyglądzie. Zapuścił brodę oraz wąsy, co odmieniło nieco celebrytę. Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia.

To nie ten sam Rafał, co kilka lat temu!

d2lds5i

Czyżby Zawadzka miała wpływ na to, jak wygląda teraz Jonkisz?

d2lds5i

Podziel się opinią

Share

d2lds5i

d2lds5i