Trwa ładowanie...

Reklama "Orange is the new black" z Beatą Kozidrak pod obstrzałem Magdy Gessler. Kłótnia gwiazd

Nowa reklama Netfliksa z Beatą Kozidrak do serialu "Orange is the new black" bardzo spodobała się widzom. Na temat spotu wypowiedziała się Magda Gessler. Uznała występ piosenkarki za kiczowaty.
Share
Magdzie Gessler nie spodobał się spot Netfliksa z Beatą Kozidrak
Magdzie Gessler nie spodobał się spot Netfliksa z Beatą KozidrakŹródło: Instagram.com
d2tzla0

Platforma Netflix inwestuje nie tylko w seriale i oryginalne filmy, które przyciągają widzów, ale również spoty reklamowe z udziałem gwiazd.

W lipcu pojawiła się reklama z Moniką Brodką odtwarzającą wszystkich bohaterów serialu "Stranger Things". Niewiele później pojawił się spot z Beatą Kozidrak nawiązujący do "Orange is the new black". Piosenkarka zaśpiewała jeden ze swoich największych hitów "Lola, Lola". Reklama zachwyciła widzów.

Na temat spotu Netfliksa z Beatą Kozidrak wypowiedziała się również Magda Gessler. Znana restauratorka już rok temu wzięła udział w reklamie promującej nowy sezon "Orange is the new black". W rozmowie z portalem Przeambitni nie ukryła zażenowania.

d2tzla0

- Było trochę kiczowate. Niepotrzebna była tam rola samej Beaty w Beacie. Wydaje mi się, że fajniej by było, jakby zostawiła ten swój śpiew i było po prostu więźniarką. Wtedy fajniej by wyszło — powiedziała Magda Gessler w wywiadzie.

Konflikt na linii Magda Gessler-Beata Kozidrak pozostał bez odpowiedzi. Wokalistka zespołu Bajm nie skomentowała uwagi restauratorki. Co ciekawe, obie panie przyjaźniły się przez długi czas. Teraz ich relacja może diametralnie się zmienić.

Przypomnijmy oba spoty:

Który spot reklamowy bardziej wam się podoba? A może chcielibyście zobaczyć Magdę Gessler i Beatę Kozidrak w jednej reklamie?

d2tzla0

Podziel się opinią

Share
d2tzla0
d2tzla0