Trwa ładowanie...
d3c4160

Relacje Angeliny i Brada ulegają poprawie. Spotkanie w jej domu przebiegło pomyślnie

Wygląda na to, że w relacjach między Bradem i Angeliną szykuje się przełom. Obojgu najbardziej zależy na dobru ich dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jolie zależy na ugodzie
Jolie zależy na ugodzie (ONS.pl)
d3c4160

Angelina Jolie i Brad Pitt byli jedną z najgorętszych, a zarazem najlepiej dobranych par w Hollywood. Dlatego gdy dwa lata temu media obiegła wieść o ich rozwodzie. Pewnym było też, że będzie ich rozstanie będzie jednym z najgłośniejszych, a z pewnością najszerzej komentowanych w show-biznesie w ostatnim czasie.

Kolorowa prasa śledzi każdy ich krok podejmowany w sprawie rozwodu. W sieci raz po raz pojawiają się plotki, jak mocno rozstanie odbija się na zdrowiu Angeliny, które skutecznie podgrzewają atmosferę. Wystarczy wspomnieć, że "The National Enquirer" alarmował ostatnio, że aktorka znów przeraźliwie schudła i waży zaledwie 34 kilogramy. Opublikował nawet przyprawiające o ciarki zdjęcia gwiazdy. Jak się szybko okazało sensacyjne zdjęcia tabloidu były niczym więcej, jak zwykłym fotomontażem. Wielu fanów zdążyło jednak się nabrać, że w życiu aktorki dzieje się nie najlepiej.

d3c4160

Tymczasem, jak podaje „Daily Mail”, jest wręcz przeciwnie. Co więcej, ostatnio miało nawet dojść do ocieplenia relacji Jolie i Pitta. To dobry znak, biorąc pod uwagę, że para wciąż walczy o opiekę nad dziećmi. Na początku Angelina podejmowała radykalne decyzje i ograniczyła Bradowi z nimi kontakt. Teraz podobno prowadzi z byłym ukochanym bardziej stonowane negocjacje.

Z informacji „Daily Mail” wynika, że Jolie skontaktowała się z Pittem i umówiła na rozmowę w swoim domu. Spotkanie podobno przebiegło pomyślnie, udało się im wypracować kompromis i przystać na rozwiązanie proponowane przez sąd. Media spekulują już, że może to oznaczać prawdziwy przełom w ich relacjach.

Oboje pracują nad tym, by ich stosunki były poprawne, ze względu na dobro dzieci. - Angelina skupia się na ratowaniu swojej rodziny. Cały czas dąży do pojednania dzieci z Bradem – powiedział informator magazynu „People”. n cały czas pracuje nad sobą. Walczy o trzeźwość. Chce być jak najbardziej obecny. Zależy mu na tym, żeby móc dalej wychowywać szóstkę dzieci wspólnie z Angeliną – dodał.

d3c4160

Podziel się opinią

Share

d3c4160

d3c4160