Trwa ładowanie...

Relacje Angeliny i Brada ulegają poprawie. Spotkanie w jej domu przebiegło pomyślnie

Wygląda na to, że w relacjach między Bradem i Angeliną szykuje się przełom. Obojgu najbardziej zależy na dobru ich dzieci.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Relacje Angeliny i Brada ulegają poprawie. Spotkanie w jej domu przebiegło pomyślnieŹródło: ONS.pl
d3j1o5p
d3j1o5p

Angelina Jolie i Brad Pitt byli jedną z najgorętszych, a zarazem najlepiej dobranych par w Hollywood. Dlatego gdy dwa lata temu media obiegła wieść o ich rozwodzie. Pewnym było też, że będzie ich rozstanie będzie jednym z najgłośniejszych, a z pewnością najszerzej komentowanych w show-biznesie w ostatnim czasie.

Kolorowa prasa śledzi każdy ich krok podejmowany w sprawie rozwodu. W sieci raz po raz pojawiają się plotki, jak mocno rozstanie odbija się na zdrowiu Angeliny, które skutecznie podgrzewają atmosferę. Wystarczy wspomnieć, że "The National Enquirer" alarmował ostatnio, że aktorka znów przeraźliwie schudła i waży zaledwie 34 kilogramy. Opublikował nawet przyprawiające o ciarki zdjęcia gwiazdy. Jak się szybko okazało sensacyjne zdjęcia tabloidu były niczym więcej, jak zwykłym fotomontażem. Wielu fanów zdążyło jednak się nabrać, że w życiu aktorki dzieje się nie najlepiej.

Tymczasem, jak podaje „Daily Mail”, jest wręcz przeciwnie. Co więcej, ostatnio miało nawet dojść do ocieplenia relacji Jolie i Pitta. To dobry znak, biorąc pod uwagę, że para wciąż walczy o opiekę nad dziećmi. Na początku Angelina podejmowała radykalne decyzje i ograniczyła Bradowi z nimi kontakt. Teraz podobno prowadzi z byłym ukochanym bardziej stonowane negocjacje.

d3j1o5p

Z informacji „Daily Mail” wynika, że Jolie skontaktowała się z Pittem i umówiła na rozmowę w swoim domu. Spotkanie podobno przebiegło pomyślnie, udało się im wypracować kompromis i przystać na rozwiązanie proponowane przez sąd. Media spekulują już, że może to oznaczać prawdziwy przełom w ich relacjach.

Oboje pracują nad tym, by ich stosunki były poprawne, ze względu na dobro dzieci. - Angelina skupia się na ratowaniu swojej rodziny. Cały czas dąży do pojednania dzieci z Bradem – powiedział informator magazynu „People”. n cały czas pracuje nad sobą. Walczy o trzeźwość. Chce być jak najbardziej obecny. Zależy mu na tym, żeby móc dalej wychowywać szóstkę dzieci wspólnie z Angeliną – dodał.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3j1o5p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3j1o5p