Trwa ładowanie...
d4kwc9g

Riad Haidar został posłem sejm Rzeczpospolitej Polskiej

Riad Haidar, szanowany lekarz z Białej Podlaskiej i ojciec byłego partnera Dody, zdobył mandat Poselski. Wiadomo już, ilu wyborców oddało na niego głos.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Riad Haidar został posłem sejm Rzeczpospolitej Polskiej
(Facebook.com)
d4kwc9g

Riad Haidar, szanowany lekarz z Białej Podlaskiej, startował z pierwszego numeru listy Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu w okręgu zamojsko-chełmińskim. Serwis bialanews.pl podaje, że zdobył mandat poselski.

Jak się okazuje, Riad Haidar w okręgu numer 7 (Biała Podlaska - Chełm - Zamość) zyskał duże poparcie. Bialanews.pl podaje, że zdobył imponującą ilość głosów - 21483.

Riad Haidar z pochodzenia jest Syryjczykiem, ale od ponad 40 lat mieszka i pracuje w Polsce. Szerszej publiczności, a zwłaszcza obserwatorom show-biznesu znany jest jako ojciec byłego narzeczonego Dody.

d4kwc9g

Pracuje w Białej Podlaskiej, gdzie sprawuje funkcję Ordynatora Oddziału Neonatologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. W ciągu 40 lat pod opieką pracowników jego oddziału neonatologii urodziło się 27 tys. Polaków.

Zrobiło się o nim głośno, gdy poparł małżeństwa gejów i lesbijek. Opowiedział się również za adopcją przez takie pary dzieci. Oświadczył także, że dodatek 500+ powinien być zreformowany.

d4kwc9g

Podziel się opinią

Share

d4kwc9g

d4kwc9g