Trwa ładowanie...

Riad Haidar został posłem sejm Rzeczpospolitej Polskiej

Riad Haidar, szanowany lekarz z Białej Podlaskiej i ojciec byłego partnera Dody, zdobył mandat Poselski. Wiadomo już, ilu wyborców oddało na niego głos.

Riad Haidar został posłem sejm Rzeczpospolitej PolskiejŹródło: Facebook.com
dc1qqgf

Riad Haidar, szanowany lekarz z Białej Podlaskiej, startował z pierwszego numeru listy Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu w okręgu zamojsko-chełmińskim. Serwis bialanews.pl podaje, że zdobył mandat poselski.

Jak się okazuje, Riad Haidar w okręgu numer 7 (Biała Podlaska - Chełm - Zamość) zyskał duże poparcie. Bialanews.pl podaje, że zdobył imponującą ilość głosów - 21483.

Riad Haidar z pochodzenia jest Syryjczykiem, ale od ponad 40 lat mieszka i pracuje w Polsce. Szerszej publiczności, a zwłaszcza obserwatorom show-biznesu znany jest jako ojciec byłego narzeczonego Dody.

dc1qqgf

Pracuje w Białej Podlaskiej, gdzie sprawuje funkcję Ordynatora Oddziału Neonatologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. W ciągu 40 lat pod opieką pracowników jego oddziału neonatologii urodziło się 27 tys. Polaków.

Zrobiło się o nim głośno, gdy poparł małżeństwa gejów i lesbijek. Opowiedział się również za adopcją przez takie pary dzieci. Oświadczył także, że dodatek 500+ powinien być zreformowany.

dc1qqgf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc1qqgf