Trwa ładowanie...
dekwazw

Richard Grieco aresztowany. Chciał lecieć samolotem pod wpływem alkoholu

Richard Grieco naraził się stróżom prawa i został aresztowany. Policja zabrała z lotniska w Dallas pijanego i agresywnego aktora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Richard Grieco na własne życzenie trafił do aresztu
Richard Grieco na własne życzenie trafił do aresztu (East News)
dekwazw

Richard Grieco, gwiazda "22 Jump Start", chciał lecieć w czwartek 5 grudnia z Dallas do Pensylwanii. Swoje plany musiał jednak przełożyć, czemu sam jest zresztą winien.

Obsługa lotniska nie chciała go przepuścić przez bramki, ponieważ był pod wpływem alkoholu. Jak opisuje portal tmz.com, Grieco obrażał pracowników i krzyczał na nich. Chciał też wygłosić jakąś przemowę, ale nie był w stanie złożyć składnej myśli.

ZOBACZ TEŻ: Niepokojące doniesienia. Kryzys wieku średniego u Jennifer Aniston

Aktor miał później policjantom przyznać się, że przed lotem wypił dwie butelki wódki, ponieważ czuł się zdenerwowany i niepewny. Podczas przeszukania znaleziono u niego tabletki zawierające klonazepam, który ma silne działanie przeciwlękowe i przeciwdrgawkowe. Dostał je na receptę. Lekarze odradzają mieszać ten związek chemiczny z alkoholem - w przeciwnym razie dochodzi do zaburzeń pracy mięśni, stawów i procesów myślowych.

dekwazw

Grieco spędził noc z czwartku na piątek w komisariacie. Potem poleciał pierwszym lepszym samolotem do Pensylwanii.

Richard Grieco był bardzo popularnym aktorem i modelem w latach 80. Grał u boku Johnny'ego Deppa w serialu komediowym "21 Jump Street". Wystąpił też gościnnie w sequelu "22 Jump Street".

dekwazw

Podziel się opinią

Share

dekwazw

dekwazw