ycipk-3r4iu4
News

Rihanna jest w ciąży? Plotki nie cichną

Fani na całym świecie spekulują o ciąży Rihanny. Wystarczyło jedno zdanie wypowiedziane podczas wywiadu, by rozesłać plotki na cały świat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rihanna spodziewa się dziecka - taka plotka poszła w świat po jednym wywiadzie.
Rihanna spodziewa się dziecka - taka plotka poszła w świat po jednym wywiadzie. (East News, Fot: MARTIN BUREAU)
ycipk-3r4iu4

Rihanna to jedna z topowych gwiazd w świecie muzyki. Nic więc dziwnego, że po latach w branży, jej nazwisko co rusz znajdziemy w tytułach prasy kolorowej. Tym razem fani zastanawiają się, czy ich idolka faktycznie jest w ciąży.

ZOBACZ WIDEO: Barbara Kurdej-Szatan nie przeczuwała, że będzie tak ciężko. Musi trenować nocami

ycipk-3r4iu4

Ostatnio Rihanna udzieliła wywiadu, w którym wg jej wielbicieli, miała zasugerować, że jest w stanie błogosławionym.

- Jestem czarną kobietą. Urodziła mnie czarna kobieta, którą też urodziła czarna kobieta. I ja również zamierzam urodzić czarną kobietę - powiedziała jednemu z zagranicznych tytułów.

Tym samym fani wierzą, że 31-latka subtelnie potwierdziła, że spodziewa się pierwszego dziecka. W internecie huczy. Na Twitterze pojawiło się mnóstwo komentarzy osób, które są przekonane, że Rihanna będzie mamą. Choć wygląda to na błędną interpretację, gwiazda nie zaprzeczyła jeszcze plotkom.

ycipk-3r4iu4

W 2017 roku piosenkarka zaczęła spotykać się z biznesmenem Hassanem Jameelem. Co więcej, niedawno podczas wywiadu potwierdziła, że jest zdecydowanie zakochana.

Gwiazda zwierzyła się także prasie, że z pewnością planuje założyć rodzinę, przyznając, że chce być mamą. Czy tym razem plotki się potwierdzą?

Polub WP Gwiazdy
ycipk-3r4iu4
ycipk-3r4iu4
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3r4iu4