Trwa ładowanie...

Robert Brylewski o seksie i narkotykach. Szczery wywiad

Znany muzyk opowiedział przed kamerami o swoim rock'n'rollowym życiu. Poruszył temat seksu, narkotyków i stosunku do religii.

d368n55
d368n55

Gościem drugiego odcinka programu "Hard Talk - na ostro" był Robert Brylewski - legendarny muzyk Brygady Kryzys i Armii. Artysta otarł się o bezdomność i biedę, o czym opowiedział prowadzącej, Sandrze Hajduk. Premiera odcinka w najbliższy piątek na WP Gwiazdy. Już teraz możecie zobaczyć zwiastun!

- Z moimi gośćmi ze świata rock'n'rolla rozmawiamy o tym, co dla nich ważne: muzyce i tym, co nierzadko ją inspiruje - świecie polityki i istotnych kwestiach społecznych. Nie boimy się też poruszania tematów, które bezpośrednio łączą się z szalonym światem artystów. Czy sex, drugs i rock'n'roll to wciąż aktualne połączenie? Goście przed kamerami mają też szansę odnieść się do pozornie anonimowych, hejterskich komentarzy i zareagować na nie. Pokażą środkowy palec, czy poczują się dotknięci? - mówi prowadząca show, Sandra Hajduk.

Program pod tytułem "Hardtalk - Na ostro" to nowy format rozrywkowy w WP, premierę będzie miał co dwa tygodnie w serwisie WP Gwiazdy.

d368n55
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d368n55