Trwa ładowanie...
d4dv8hy

Robert Janowski o małżeństwie: wierzyliśmy w tę miłość bardzo mocno

Robert Janowski czule wypowiada się o swoim małżeństwie. Trudno się dziwić. Tworzy z żoną dobrany duet.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert i Monika Janowscy są zgranym małżeństwem
Robert i Monika Janowscy są zgranym małżeństwem (ONS.pl)
d4dv8hy

Robert i Monika Janowscy są zgrani nie tylko jako małżeństwo, ale też pod względem zawodowym. Żona prezentera jest jego menadżerką. Jak przyznaje Janowski, wspiera go we wszystkich decyzjach. Niedawno obchodzili szóstą rocznicę ślubu. Janowski bardzo czule wypowiada się o ich związku.

- Po prostu wierzyliśmy w tę miłość bardzo mocno. I mieliśmy nadzieję, że nam się uda. Niczego wcześniej nie uzgadnialiśmy, nie planowaliśmy. Chcieliśmy iść razem przez życie. Ale po takich doświadczeniach przynajmniej wiemy, ze nic nas nie zniszczy i pokonamy razem każdą burzę – powiedział w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Nie da się ukryć, że Janowscy są parą, która przeszła sporo. Ostatnią trudną próbą było rozstanie prezentera z "Jaka to melodia?". Małżonkowie jednak mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji.

d4dv8hy

- Byliśmy trochę na to przygotowani, bo zanosiło się na ten krok od paru lat. Zaskoczył nas tylko sposób, w jaki zmuszony zostałem "podziękować" za dalszą współpracę. Byłem na wakacjach i akurat zadzwonił do mnie kolega z informacją, że są zmiany w programie. Okazało się, że zrezygnowano z wieloletniego producenta programu i zamieniono na innego. Nie chciałem pracować dla TVP, ani dla tego drugiego. Odszedłem. Nie było dylematów. Monika stała za mną murem i w pełni popierała moją decyzję – podsumował na łamach tygodnika.

Zobacz wideo: Janowski o "Jaka to melodia?": "Przez 20 lat nie miałem scenariusza"

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d4dv8hy

d4dv8hy
d4dv8hy