Trwa ładowanie...
d1onnho

Robert Korzeniowski na salonach z nową partnerką. Od razu zwrócili na siebie uwagę

Za nami 19. Charytatywny Bal Dziennikarzy. Impreza co roku przyciąga tłumy gwiazd, a wszystko w szczytnym celu. Na czerwonym dywanie pojawił się również Robert Korzeniowski z nową partnerką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Nie mogli oderwać od siebie wzroku
Nie mogli oderwać od siebie wzroku (ons.pl, Fot: ons.pl)
d1onnho

Robert Korzeniowski po wielu latach postanowił rozejść się z żoną Magdaleną. W czerwcu ubiegłego roku media obiegły zdjęcia sportowca z tajemniczą kobietą. Ku zdziwieniu wszystkich nie była to żona. Już wtedy było wiadomo, że związek małżeński Korzeniowskiego przechodzi poważny kryzys. Romans chodziarza z o 16 lat młodszą kobietą był na ustach wszystkich. Na początku ani Robert, ani jego żona nie chcieli komentować medialnych doniesień.

ZOBACZ TAKŻE: Robert Korzeniowski: Chodziłem przybity i płakałem. Później trenowałem za dwóch

Robert Korzeniowski ostatecznie potwierdził medialne plotki na jednej z imprez branżowych. O czym zresztą też pisaliśmy. Pokazał się wówczas z Justyną, z którą aktualnie układa sobie życie na nowo.

d1onnho

Teraz pojawił się z ukochaną na Balu Dziennikarzy. Niezbyt często pojawiają się na ściankach, wobec tego błyskawicznie ściągnęli uwagę fotoreporterów. Widać, że Robert u boku nowej miłości jest szczęśliwy. Uśmiech nie schodził mu z twarzy.

   ONS.pl
(ONS.pl, Fot: ons.pl)

Korzeniowski miał na sobie klasyczny garnitur z bordową muchą. Natomiast jego partnerka zdecydowała się na wzorzystą sukienkę. Trzeba też przyznać, że razem wyglądali naprawdę świetnie.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1onnho

Podziel się opinią

Share
d1onnho
d1onnho