Trwa ładowanie...

Lewandowski był niewdzięczny. Menadżer Krawczyka zamieścił gorzki wpis

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia i od tygodnia jest na językach w całej Polsce. Wspomnienia, miłe słowa, kontrowersje – każdy chce dorzucić swoje trzy grosze po śmierci legendy. Andrzej Kosmala, menadżer i przyjaciel Krawczyka, przypomniał w tym momencie sprawę sprzed kilku lat, która dotyczy Roberta Lewandowskiego

Krzysztof Krawczyk nie doczekał się podziękowania od Roberta Lewandowskiego za piosenkęKrzysztof Krawczyk nie doczekał się podziękowania od Roberta Lewandowskiego za piosenkęŹródło: AKPA
d23t4hx
d23t4hx

Andrzej Kosmala, wieloletni menadżer i przyjaciel Krzysztofa Krawczyka, jako pierwszy informował o pogarszającym się stanie zdrowia piosenkarza, który przed Wielkanocą trafił do szpitala. Również on musiał potwierdzać w mediach tragiczną wiadomość, która nadeszła 5 kwietnia.

Kosmala po śmierci przyjaciela cały czas wrzuca na swój profil na Facebooku filmiki, wywiady, artykuły związane z Krzysztofem Krawczykiem. Ostatnio udostępnił krótką rozmowę piosenkarza z Opola z 2018 r., gdy Krawczyk opowiadał m.in. o piosence na cześć Roberta Lewandowskiego.

Krawczyk mówił dziennikarce, że jest wielkim fanem piłki nożnej, a Roberta Lewandowskiego w szczególności. Nic więc dziwnego, że w swojej piosence śpiewał:

Nasz drużyna, polska drużyna, rusza do boju, by wygrać mecz.

Nasza drużyna, polska drużyna, a na jej czele Robert jest...

Lewandowski, gol dla Polski. Lewandowski, orzeł polski...

Obejrzyj: Lewandowski, gol dla Polski! Śpiewa KRZYSZTOF KRAWCZYK

To fragment tekstu piosenki z płyty dla polskich kibiców, którą Krawczyk nagrał przed Mundialem w 2018 r. "Piosenkę tę twórcy jej dedykują znakomitemu polskiemu piłkarzowi o formacie światowym Robertowi Lewandowskiemu" – napisał Andrzej Kosmala pod klipem na YouTube.

d23t4hx

Trzy lata później menadżer Krawczyka ujawnił, że ten hołd złożony Lewandowskiemu nigdy nie został przez niego doceniony.

"Nigdy Lewandowski nie podziękował za tę piosenkę. Mieliśmy z Krawczykiem (ja autor tekstu) duże rozgoryczenie... Lewandowski jest wspaniałym piłkarzem i niech to zostanie..." – napisał gorzko Andrzej Kosmala.

Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka. Na zawsze zostanie w naszej pamięci

d23t4hx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23t4hx