Trwa ładowanie...

Robert Makłowicz założył konto na Instagramie. Chcecie go obserwować

Robert Makłowicz postanowił założyć konto na Instagramie. Popieramy ten pomysł. To prawdziwy król życia i mamy nadzieję, że będzie nam często przypominał, jak czerpać z niego pełnymi garściami.

Robert Makłowicz założył konto na Instagramie. Chcecie go obserwowaćŹródło: AKPA
d3w3l68

Robert Makłowicz to jeden z najbardziej popularnych krytyków kulinarnych. Choć nie ma wykształcenia gastronomicznego, sztukę gotowania opanował do perfekcji, a rozległej wiedzy kulinarnej i talentu może mu pozazdrościć niejeden szef kuchni. To, co zdecydowanie wyróżnia Makłowicza od innych telewizyjnych kucharzy, to niezwykły talent oratorski. Makłowicz potrafi nie tylko doskonale gotować, ale też interesująco opowiadać. Nie wiadomo, który z talentów: kulinarny czy krasomówczy zapewnia Makłowiczowi rzesze wiernych fanów.

Ale wiemy, że tych fanów z pewnością ucieszy wiadomość, że ich idol postanowił założyć konto na Instagramie. Nie ma tam jeszcze wiele kontentu, ale już wiemy, że ten profil będzie jednym z naszych ulubionych.

d3w3l68

W pierwszym poście Makłowicz opublikował nagranie, w którym mówi: "To jest Bałtyk, tu jest molo w Gdyni Orłowie, dalej Kępa Orłowska, to jestem ja i to jest mój Instagram, bo, jak to mówią moi synowie, kto nie ma Instagrama, ten nie żyje. Zatem żyję".

"Mistrz!", "Nareszcie!", "Czekałem na pana!" – komentują fani.

Ostatni post to zdjęcie Makłowicza z Wysp Zielonego Przylądka. Kucharz siedzi na leżaku na plaży w slipkach, z książką w jednej dłoni i kieliszkiem szampana w drugiej.

"Mistrz może być tylko jeden", "Król życia!", "Tak trzeba życ" – czytamy w komentarzach. Trudno się nie zgodzić.

d3w3l68
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3w3l68