Trwa ładowanie...

Rodzina Chady wystosowała oficjalny komunikat w sprawie pogrzebu

Najbliżsi podziękowali za wsparcie, które otrzymali od współpracowników i przyjaciół rapera.

Rodzina Chady wystosowała oficjalny komunikat w sprawie pogrzebuŹródło: Facebook.com
df0hugi
df0hugi

Tomasz Chada zmarł 18 marca w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku. Ta informacja zszokowała wielu jego fanów, a także osoby ze świata muzycznego. Do tej pory nie wiadomo było, co z pogrzebem rapera. Rodzina i przyjaciele wystosowali oświadczenie skierowane do wszystkich wielbicieli muzyki Chady.

- W ubiegły wtorek w Józefowie pod Warszawą odbył się pogrzeb Tomasza Chady. W uroczystości wzięła udział najbliższa rodzina oraz przyjaciele. Chcielibyśmy przekazać najszczersze podziękowania od rodziny Tomasza. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy w tak bolesnych chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, współczucia i życzliwości. Dziękujemy wszystkim za liczny udział w uroczystości pogrzebowej, za modlitwę, liczne intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty. Dziękujemy ekipie Step Records, Raperom, Przyjaciołom, Fanom, że byliście z Tomkiem do końca. Nie znamy jeszcze oficjalnych wyników sekcji, dlatego nie podajemy Wam żadnych informacji na temat przyczyny śmierci Tomasza.

Ceremonia pogrzebowa odbyła się w Józefowie pod Warszawą 27 marca.

Przypomnijmy, że 14 marca raper trafił do szpitala w Mysłowicach z poważnym urazem kręgosłupa po tym, jak wyskoczył z okna. W szpitalu okazało się, że był pod wpływem środków odurzających. Na oddziale wszczął awanturę, która zakończyła się wezwaniem policji i przetransportowaniem go do szpitala psychiatrycznego w Rybniku. Według rzeczniczki szpitala podczas przyjęcia do placówki doszło do zatrzymania akcji serca Chady.

df0hugi

Rodzinie i bliskim jeszcze raz składamy szczere wyrazy współczucia.

ZOBACZ TAKŻE: Glaca pomógł Peji wyjść z alkoholizmu. "Pytał, jak to zrobiłem, bo jest na krańcu przepaści"

df0hugi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
df0hugi