Trwa ładowanie...
d42e86g

Rodzina królewska zniesmaczona wywiadem Meghan Markle. "Powinna ugryźć się w język"

Meghan Markle i książę Harry podobno niebawem mają ogłosić zaręczyny. Aktorka marzyła o tym, że rodzina królewska przyjmie ją z otwartymi ramionami, tak jak kiedyś Kate Middleton. Póki co nie może na to liczyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle na okładce "Vanity Fair"
Meghan Markle na okładce "Vanity Fair" (Instagram.com)
d42e86g

Od kiedy Harry zaczął umawiać się z Meghan Markle, nie oszczędzają jej ani media, ani rodzina królewska. Starsza od księcia, rozwiedziona amerykańska celebrytka nie jest mile widziana na brytyjskim dworze. Markle chciała ocieplić swój wizerunek i udzieliła intymnego wywiadu "Vanity Fair". Opowiadała o wielkim uczuciu, jakie łączy ją z Harrym, a także o tym, że "przyjdzie czas, kiedy wyjdą z cienia".

Podobno takie zwierzenia tylko pogorszyły negatywny stosunek rodziny księcia do jej osoby. Choć nikt z rodziny królewskiej nie powiedział tego wprost, sprawę chętnie komentują biografowie brytyjskiej monarchii. Często odsłaniają oni to, co dzieje się "za kulisami", są też w serdecznych relacjach z członkami dworu.

d42e86g

- Dla niej mówienie takich rzeczy jest pewnie zupełnie normalne. Ale dla pałacu jest to niedopuszczalne. Być może dałaby radę kiedyś odnaleźć się w monarchii, ale póki co powinna ugryźć się w język - powiedziała Ingrid Seward, autorka kilkudziesięciu książek o brytyjskiej monarchii.

Pod adresem dziewczyny Harry'ego padają określenia, że jest "zbyt nachalna i amerykańska".

- Im mniej powiesz publicznie, tym lepiej. Takie zwierzenia mogą jej wyjść bokiem - ostrzega Penny Junor, która jest autorką biografii księżej Kamili. Być może pisarka po prostu mówi to, czego macosze Harry'ego mówić nie wypada.

Zobacz też: Partnerka księcia Harry'ego przerywa milczenie

d42e86g

Podziel się opinią

Share

d42e86g

d42e86g