Trwa ładowanie...

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka może mieć kłopoty. Sąd rozpatrzy sprawę miejsca pochówku producenta

Wciąż trwa zamieszanie z miejscem pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. Po przeniesieniu ciała z Fuledy do Warszawy sąd zajmie się sprawą wcześniejszego nielegalnego pochówku.

Piotr Woźniak-Starak zmarł w sierpniu 2019 r.Piotr Woźniak-Starak zmarł w sierpniu 2019 r.Źródło: East News
d2xu86z
d2xu86z

Piotr Woźniak-Starak pierwotnie został pochowany na terenie swojej posiadłości w Fuledzie nad Jeziorem Kisajno. Grób był zatem poza terenem cmentarza i nie spełniał wymagań odnośnie katakumb, więc uznano, że jest nielegalny. Z tego powodu trzeba było przenieść prochy producenta do Warszawy na cmentarz na Powązkach.

Wójt gminy i sanepid dopatrzyli się przestępstwa, które zgłosili do sądu. Zawiadomienie zostało przyjęte i dalej sprawie mają przyglądać się sędziowie.

Lewandowscy znowu w Polsce. Laura w końcu poznała dziadków

Rozprawa ma zostać przeprowadzona 4 sierpnia. Na salę sądową wejdą jednak tylko strony postępowania, proces nie będzie dostępny dla mediów.

Rodzina producenta nigdy nie skomentowała zamieszania wokół jego grobu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2xu86z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d2xu86z