Trwa ładowanie...

Rodzina Prince'a oskarża szpital

Kilka dni po tym, jak władze w stanie Minessota ogłosiły, że nikt nie usłyszy zarzutów o przedwczesną śmierć Prince'a, rodzina muzyka zdecydowała się złożyć pozew w sądzie.

Rodzina Prince'a oskarża szpitalŹródło: ONS.pl
d407pzm
d407pzm

Spadkobiercy gwiazdora uważają, że obsługa szpitala z Illinois, gdzie Prince trafił na tydzień przed śmiercią, przyczyniła się do jego zgonu. W pozwie wymieniono lekarzy z Trinity Medical Center w Moline. Przypominamy, że prywatny samolot, którym artysta wracał z koncertu w Atlancie musiał awaryjnie lądować w Illinois ze względu na złe samopoczucie muzyka. Lekarze podali mu wówczas antidotum z powodu objawów przedawkowania środków opioidalnych. Rodzina uważa, że nie została mu zapewniona odpowiednia opieka medyczna.

Farmaceutów z dwóch oddziałów Walgreens w Minnesocie skarżą za wydanie leków na receptę bez uzasadnionego powodu medycznego.

Prince został znaleziony nieprzytomny w windzie w swoim domu w Minneapolis 21 kwietnia 2016 roku. Sekcja zwłok wykazała, że 57-latek zmarł na skutek przedawkowania fentanylu, czyli środka opioidalnego, który jest 50 razy silniejszy niż heroina.

d407pzm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d407pzm