Trwa ładowanie...
d3048fy

Roger Waters w Polsce. Założyciel Pink Floyd zagra dwa koncerty

Nie lada gratka dla fanów Pink Floyd. Założyciel legendarnej grupy wystąpi w sierpniu na dwóch niezwykłych koncertach w Krakowie i Gdańsku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roger Waters
Roger Waters (materiał prasowy/Megafon.pl)
d3048fy

Roger Waters wystąpi najpierw 3 sierpnia 2018 r. w krakowskiej Tauron Arenie. Dwa dni później, 5 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie. Koncerty muzyka odbędą się w ramach trasy koncertowej "Us+Them" promującej album "Is This the Life We Really Want?" wydany w 2017 r. Jednak polscy fani usłyszą również największe przeboje zespołu Pink Floyd.

Nazwa trasy nawiązuje do utworu "Us And Them", który znalazł na kultowym albumie Floydów "Dark Side of the Moon" wydanym w 1974 r.

- Wyruszamy z nowym show w trasę. To będzie mieszanka rzeczy z mojej długiej kariery, z moich lat z Pink Floyd i nowości. Najprawdopodobniej 80% to będzie stary materiał, a 20% nowy – ale wszystko połączone tematem ogólnym. Obiecuję, że czeka Was świetne show. Spektakularne – tak jak wszystkie moje poprzednie - powiedział muzyk.

d3048fy

"Us+Them" to pierwsza europejska trasa artysty od "The Wall Live" (2010-2013), którą podczas 219 koncertów na całym świecie obejrzało ponad 4 mln fanów.

d3048fy

Podziel się opinią

Share

d3048fy

d3048fy