Trwa ładowanie...
d3r05h6

Roksana Węgiel idzie jak burza. Ma dopiero 14 lat

To niewątpliwie doskonały czas dla Roksany Węgiel. Po wygranej "The Voice Kids" jej kariera potoczyła się błyskawicznie a dziś spija śmietankę z popularności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roksana Węgiel idzie jak burza. Ma dopiero 14 lat
(East News, Fot: East News)
d3r05h6

Roksana Węgiel wygrała pierwszą edycję "The Voice of kids". Nastoletnia dziewczynka była wówczas podopieczną Edyty Górniak. Chwilę później Węgiel zwyciężyła również Eurowizję. Dwa ogromne sukcesy były dla niej furtką do świata show-biznesu.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel złagodzi swój wizerunek? "Daleko jej do Miley Cyrus" (KLIKA PUDELKA)

Dziś o Roksanie Węgiel z Jasła mówi się jako o młodej gwieździe z wielkim potencjałem. Reklamodawcy już upatrzyli sobie młodziutką artystkę. Jak podaje jeden z portali plotkarskich, za udział w reklamie inkasuje od 200 tys. do 2 mln złotych. Oprócz tego dochodzą korzyści finansowe z działalności w internecie, koncertowanie oraz współpraca z największymi markami, takimi jak chociażby "Play". Podano również, że za występ podczas nocy sylwestrowej w TVP miała otrzymać ponad 100 tys. złotych. Kwoty jakie zgarnia Węgiel przyprawiają o zawrót głowy. Biorąc pod uwagę to, że ma dopiero 14 lat.

d3r05h6

Warto wspomnieć, że już w wieku 10 lat podbijała świat muzyczny, ale na mniejszą skalę. Wystąpiła w teledysku discopolowej grupy Rompey w utworze "Mam obsesję".

Zdaje się, że to dopiero początek jej wielkiej kariery, która może jeszcze bardziej się rozwinąć. Przed 14-latką świat stoi otworem. Wszystko w jej rękach.

d3r05h6

Podziel się opinią

Share

d3r05h6

d3r05h6