ycipk-1wx4po

Rolling Stones w Warszawie. Dzikie tłumy przed hotelem, w którym zatrzymali się Jagger i spółka

O tym, że będzie to jedno z najgorętszych muzycznych wydarzeń roku, mówiło się od kilku miesięcy. Legendarni Stonesi zagrają dziś w Warszawie. Tuż przed koncertem podgrzali atmosferę, rozdając autografy w tłumie rozentuzjazmowanych fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Legendy rocka znów nad Wisłą
Legendy rocka znów nad Wisłą (East News)
ycipk-1wx4po

Niekwestionowane gwiazdy rocka ostatni raz grały nad Wisłą 11 lat temu. Nic dziwnego, że ich ponowna wizyta spotyka się z ogromnym entuzjazmem. Duże zainteresowanie budzili już, gdy wylądowali na lotnisku. Jagger i spółka nie kazali czekać na siebie słuchaczom aż do koncertu. Członkowie kapeli wyszli przed hotel, w którym się zatrzymali, by spotkać z grupą fanów.

ycipk-1wx4po

Pojawienie się rockmanów od razu przyciągnęło tłumy. W mediach społecznościowych zaroiło się od zdjęć, na których muzycy pozują z fanami i rozdają autografy. W sieci można znaleźć też filmiki, na których widać, że wszystkim udzieliło się rockandrollowe szaleństwo.

Przypomnijmy, że Stonesi pojawią się na scenie PGE Narodowego już za kilka godzin, bo dokładnie o 20.00. Bramy stadionu otwarte są już o 17.00. W związku z koncertem z codziennego ruchu drogowego zostaną wyłączone poszczególne ulice. Została też wprowadzona specjalna komunikacja miejska. Wszelkie informacje na temat poruszania się po Warszawie i dotarcia do PGE Narodowego znajdziecie tutaj.

ycipk-1wx4po

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1wx4po

ycipk-1wx4po
ycipk-1wx4po