Trwa ładowanie...
d2n0bw1

Rolling Stones w Warszawie. Dzikie tłumy przed hotelem, w którym zatrzymali się Jagger i spółka

O tym, że będzie to jedno z najgorętszych muzycznych wydarzeń roku, mówiło się od kilku miesięcy. Legendarni Stonesi zagrają dziś w Warszawie. Tuż przed koncertem podgrzali atmosferę, rozdając autografy w tłumie rozentuzjazmowanych fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Legendy rocka znów nad Wisłą
Legendy rocka znów nad Wisłą (East News)
d2n0bw1

Niekwestionowane gwiazdy rocka ostatni raz grały nad Wisłą 11 lat temu. Nic dziwnego, że ich ponowna wizyta spotyka się z ogromnym entuzjazmem. Duże zainteresowanie budzili już, gdy wylądowali na lotnisku. Jagger i spółka nie kazali czekać na siebie słuchaczom aż do koncertu. Członkowie kapeli wyszli przed hotel, w którym się zatrzymali, by spotkać z grupą fanów.

Pojawienie się rockmanów od razu przyciągnęło tłumy. W mediach społecznościowych zaroiło się od zdjęć, na których muzycy pozują z fanami i rozdają autografy. W sieci można znaleźć też filmiki, na których widać, że wszystkim udzieliło się rockandrollowe szaleństwo.

Przypomnijmy, że Stonesi pojawią się na scenie PGE Narodowego już za kilka godzin, bo dokładnie o 20.00. Bramy stadionu otwarte są już o 17.00. W związku z koncertem z codziennego ruchu drogowego zostaną wyłączone poszczególne ulice. Została też wprowadzona specjalna komunikacja miejska. Wszelkie informacje na temat poruszania się po Warszawie i dotarcia do PGE Narodowego znajdziecie tutaj.

d2n0bw1

Podziel się opinią

Share

d2n0bw1

d2n0bw1