Trwa ładowanie...
dwt32v9

Romantyczny weekend Julii Wieniawy i Barona. Muzyk zrobił ukochanej niespodziankę

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron spędzają romantyczne dni z dala od miasta. Muzyk sprawił swojej ukochanej niespodziankę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa spędza romantyczny czas z Baronem
Julia Wieniawa spędza romantyczny czas z Baronem (East News)
dwt32v9

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron już się nie ukrywają. Chętnie pozują razem na ściankach i relacjonują, co robią w wolnym czasie. Aktualnie przebywają w SPA pod Warszawą, gdzie się relaksują i mogę odciąć się od pracy i mediów. Jak można zauważyć, oboje kochają konie i starają się jeździć konno, kiedy tylko mogą.

W czasie romantycznego wypadku muzyk postanowił zrobić Julii Wieniawie miłą niespodziankę.

"A kto dostał dziś polne kwiaty od serca? Wysyłam wam wszystkim cudowną moc na nadchodzący weekend!" - napisał Baron na Instagramie.

dwt32v9

ZOBACZ: Julia Wieniawa o wsparciu Barona w Sopocie: "Jego obecność jest dla mnie bardzo ważna"

Piękne, polne kwiaty, które członek zespołu Afromental sam nazbierał, były oczywiście dla aktorki. Wieniawa od razu skomentowała zdjęcie, że to dla niej był ten uroczy bukiecik.

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron spotykają się już od kilku miesięcy, ale dopiero niedawno postanowili ujawnić, że łączy ich coś więcej. Aktorka ma za sobą jeden bardzo medialny związek i nauczona doświadczeniem nie chciała od razu się wszystkim chwalić.

dwt32v9

Przeczytaj: Julia Wieniawa w ogniu krytyki. Ja mówię hejterom "nie!"

Pomimo, że Julię i Aleksandra dzieli aż 15 lat różnicy, to im to zupełnie nie przeszkadza. Zakochani są bardzo szczęśliwi i wspierają się na każdym kroku. Ostatnio muzyk towarzyszył aktorce w Sopocie, gdzie po raz pierwszy miała okazję sprawdzić się w roli prowadzącej.

dwt32v9

Podziel się opinią

Share
dwt32v9
dwt32v9