Trwa ładowanie...
d4jmeyp

Rosati udzieliła szczerego wywiadu. Spadła na nią fala krytyki

Aktorka odniosła się do negatywnych komentarzy na swój temat. Zachęca do przeczytania całego wywiadu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Weronika Rosati
Weronika Rosati (Instagram.com)
d4jmeyp

Od niedawna Weronika Rosati jest główną bohaterką kolorowej prasy i portali internetowych. Wszystko za sprawą głośnego wywiadu, w którym przyznała, że jest samotną matką, a ojciec jej dziecka ma jeszcze ośmioro dzieci z czterema różnymi kobietami. Poza tym aktorka wyjawiła, że Robert Śmigielski nie był dobrym materiałem na partnera i ojca.

Po tym wywiadzie świat show-biznesu podzielił się na tych, którzy Weronikę wspierają i na tych, którzy postanowili skrytykować jej działania w sieci. Krystyna Demska-Olbrychska i Ilona Łepkowska nie miały litości dla aktorki. Publicznie skomentowały, co myślą o wywiadzie Rosati. Nie były to miłe słowa.

d4jmeyp

Natomiast Magdalena Środa i Karolina Korwin-Piotrowska wstawiły się za samotną matką.

Jak do tego wszystkiego odnosi się sama zainteresowana?

- Nie mam czasu na czytanie portali internetowych, bo jestem na planie. Bardziej czytam opinie osób... Wiem, że Karolina Korwin Piotrowska się za mną wstawiła, co jest super, bo ona zazwyczaj jest bezkompromisowa. Uważam, że trzeba przeczytać cały wywiad, ponieważ zdania wyrwane z kontekstu są sensacyjne. Trzeba zrozumieć całość myśli - powiedziała Rosati w rozmowie z "Faktem".

Weronika Rosati nie przejmuje się zamieszaniem, które zrodziło się wokół jej osoby. Aktorka pracuje aktualnie nad nowym serialem i nie ma czasu na analizowanie tego, co o niej piszą.

d4jmeyp

ZOBACZ TAKŻE: Rosati kreuje się na ofiarę? "Pochodzi z zamożnej rodziny"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4jmeyp

Podziel się opinią

Share
d4jmeyp
d4jmeyp