Trwa ładowanie...

Rosati zagra u Dody. Może zostać "dziewczyną z Dubaju"

Na naszych oczach rodzi się nowa show-biznesowa przyjaźń. Doda zaprasza na casting do swojego filmu Weronikę Rosati.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rosati zagra u Dody. Może zostać "dziewczyną z Dubaju"Źródło: East News
dh3dsjp
dh3dsjp

W ostatnim czasie Doda nie ukrywała sympatii do Weroniki Rosati. Piosenkarkę szczególnie poruszył wywiad, w którym aktorka rozpłakała się mówiąc o samotnym macierzyństwie. Doda nie omieszkała wówczas podzielić się pełną ciepłych słów refleksją.

- Wiecie, że szołbiznes znieczulił mnie po 20 latach na tyle, że rzadko co robi na mnie wrażenie... Ale ten wywiad naprawdę polecam! Wyróżnia się na tle słodko-pierdzących pr-owo ratujących, bądź zakłamujących rzeczywistość i prawdziwą twarz, wywiadów. Szczere i prawdziwe, wzruszające wręcz poruszające historie aktorki opowiadającej o swoim życiu. O ŻYCIU, tak ciężkie i proste zarazem, nieprawdaż? Weronika Rosati gdybyś miała ochotę na babski wieczór ładujący pozytywną energią - jestem do usług! – podsumowała na swoim profilu na Facebooku wokalistka (zachowano oryginalną pisownię).

Jak widać Rabczewska ma do zaoferowania Rosati nie tylko wspólną imprezę. Gwiazda zaprosiła ją na casting do swojego nowego filmu! Wraz z mężem pracuje teraz nad produkcją o modelkach i celebrytkach prostytuujących się w Dubaju. Doda jest teraz w Emiratach, gdzie robi wstępne rozeznanie przed pierwszym klapsem. W międzyczasie stara się skompletować obsadę. Jest duża szansa, że Rosati zostanie obsadzona w jednej z ról.

– Doda zaprasza ją na casting. Jedna z ról, według niej, byłaby idealna dla aktorki. Doda bardzo lubi i ceni Weronikę. Wie, że jej obecność w filmie przyciągnęłaby większą widownię, bo ona wzbudza wielkie emocje – podaje informator "Faktu".

dh3dsjp

Myślicie, że Weronika Rosati zdecyduje się wystąpić w filmie poruszającym temat prostytucji?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dh3dsjp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh3dsjp