Trwa ładowanie...
d3buzji

Rose McGowan opłakuje śmierć Anthony'ego Bourdaina. Zamieściła filmik, na którym zalewa się łzami

Aktorka nie może pogodzić się z tym, że gwiazdor popełnił samobójstwo. Wygłosiła apel do wszystkich, którzy kiedykolwiek rozważali odebranie sobie życia.
Share
Rose McGowan jesr zdruzgotana śmiercią Anthony'ego Bourdaina
Rose McGowan jesr zdruzgotana śmiercią Anthony'ego BourdainaŹródło: Getty Images
d3buzji

Rose McGowan opłakuje utratę przyjaciela Anthony'ego Bourdaina. Gwiazda zamieściła na Twitterze wideo kilka godzin po tym, jak szef kuchni został uznany za zmarłego z powodu samobójstwa. Rose zanosiła się łzami i prosiła wszystkie osoby rozważające samobójstwo, by szukały pomocy. 44-letnia aktorka wspomniała również o swojej przyjaciółce i dziewczynie Bourdaina, włoskiej aktorce Asii Argento.

- Do tych którzy rozważają samobójstwo: proszę, nie róbcie tego. Zadzwońcie po pomoc, bo to permanentne rozwiązanie tymczasowego problemu. To nie trwa wiecznie, a świat bez was nie będzie lepszy. Oh Asia, musiałaś przez tak wiele przejść... - rozpaczała McGowan na filmiku.

   Twitter
Źródło: Twitter

Gwiazda zamieściła też na portalu społecznościowym krótki tekst, w którym wyznała, że jest zła na Bourdaina.

   Twitter
Źródło: Twitter

- Anthony, jestem na ciebie zła. Byłeś tak uwielbiany, świat nie jest lepszy bez ciebie. Mam wiadomość dla osób rozważających samobójstwo jako rozwiązanie tymczasowego problemu: zadzwoń na infolinię, poproś o pomoc. Asia cię potrzebowała, Anthony. Potrzebowaliśmy cię. Proszę, wróć - napisała aktorka na Twitterze.

d3buzji

Co ciekawe po niedługim czasie od publikacji McGowan usunęła post. Zrobiła to, bo na Twitterze wylała się na nią fala hejtu. Większość internautów stwierdziła, że wideo było niestosowne, a Rose zamiast okazać współczucie, rozkazuje ludziom o kruchej psychice, którzy często zmagają się z depresją.

Myślicie, że przesadziła?

d3buzji

Podziel się opinią

Share
d3buzji
d3buzji