WP

Royal wedding. Księżna Kate i książę William zatańczyli pierwszy taniec do piosenki Eltona Johna

Ślub księżnej Kate i księcia Williama był ogromnym wydarzeniem na skalę międzynarodową. Nic dziwnego, że fani rodziny królewskiej chcą znać wszystkie szczegóły z tej uroczystości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ślub księcia Williama i księżnej Kate
Ślub księcia Williama i księżnej Kate (ONS.pl)
WP

Ślubem księcia Williama i Kate Middleton żyła nie tylko cała Wielka Brytania, ale również cały świat. Wszyscy czekali na to, aby ujrzeć księżną w pięknej sukni ślubnej. Zazwyczaj wiele szczegółych ze ślubnych ceremonii w rodzinie królewskiej wychodzi na jaw w przeciągu kilku dni od wydarzenia.

W przypadku Kate i Williama tak się nie stało. Para pobrała się w Opactwie Westminsterskim, a następnie udali się do Buckingham Palace. To tam pocałowali się po raz pierwszy jako mąż i żona. Wówczas pod pałacem pojawiło się blisko pół miliona osób.

ZOBACZ: Kate i William mają dość natrętów

WP

Potem małżeństwo udało się na lunch do królowej, a później na kolację zorganizowaną przez księcia Karola. Oprócz posiłku była też zabawa taneczna. To właśnie tam Kate i William zatańczyli swój pierwszy taniec. Bardzo długo tajemnicą było owiane to do jakiej piosenki zakochani pląsali na parkiecie.

Przeczytaj: Książę Louis świętuje. Ciocia Meghan złożyła mu życzenia

- Młoda para zatańczyła swój pierwszy taniec do uroczej piosenki "Your Song" Eltona Johna, którą wykonała Ellie Golding. Później, kiedy artystka zaczęła śpiewać swój przebój "Starry Eyed", na parkiet wyszli Karol i Camilla. Ellie występowała przez dwie godziny. Zakończyła hitem Beatlesów "She Loves You", co było sygnałem do rozpoczęcia dyskoteki. Rozbawieni goście podtrzymywali szampański humor wykwintnymi drinkami, a Harry szalał na parapetach i skakał w tłum, naśladując muzyków rockowych. Gdy rozległy się dźwięki "The one that I want" - przeboju z musicalu Grease - William i Kate nie mogli się powstrzymać i razem z tłumem gości wyszli na parkiet - można przeczytać w książce "Kate. Księżna Cambridge".

WP

"Your Song" nie jest oczywistym wyborem na piosenkę do pierwszego tańca. Nie jest jednak tajemnicą, że Elton John jest bliskim przyjacielem rodziny królewskiej. Głośno było też wówczas o Ellie Goulding. Podejrzewano ją o romans z księciem Harrym. Być może nieprzypadkowo to ona śpiewała na tym wielkim wydarzeniu.

Wesele księżnej i księcia trwało do 3 nad ranem. Jego zakończeniem był pokaz sztucznych ogni.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP