ycipk-22krrc

Royal wedding. Księżna Kate i książę William zatańczyli pierwszy taniec do piosenki Eltona Johna

Ślub księżnej Kate i księcia Williama był ogromnym wydarzeniem na skalę międzynarodową. Nic dziwnego, że fani rodziny królewskiej chcą znać wszystkie szczegóły z tej uroczystości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ślub księcia Williama i księżnej Kate
Ślub księcia Williama i księżnej Kate (ONS.pl)
ycipk-22krrc

Ślubem księcia Williama i Kate Middleton żyła nie tylko cała Wielka Brytania, ale również cały świat. Wszyscy czekali na to, aby ujrzeć księżną w pięknej sukni ślubnej. Zazwyczaj wiele szczegółych ze ślubnych ceremonii w rodzinie królewskiej wychodzi na jaw w przeciągu kilku dni od wydarzenia.

W przypadku Kate i Williama tak się nie stało. Para pobrała się w Opactwie Westminsterskim, a następnie udali się do Buckingham Palace. To tam pocałowali się po raz pierwszy jako mąż i żona. Wówczas pod pałacem pojawiło się blisko pół miliona osób.

ZOBACZ: Kate i William mają dość natrętów

ycipk-22krrc

Potem małżeństwo udało się na lunch do królowej, a później na kolację zorganizowaną przez księcia Karola. Oprócz posiłku była też zabawa taneczna. To właśnie tam Kate i William zatańczyli swój pierwszy taniec. Bardzo długo tajemnicą było owiane to do jakiej piosenki zakochani pląsali na parkiecie.

Przeczytaj: Książę Louis świętuje. Ciocia Meghan złożyła mu życzenia

- Młoda para zatańczyła swój pierwszy taniec do uroczej piosenki "Your Song" Eltona Johna, którą wykonała Ellie Golding. Później, kiedy artystka zaczęła śpiewać swój przebój "Starry Eyed", na parkiet wyszli Karol i Camilla. Ellie występowała przez dwie godziny. Zakończyła hitem Beatlesów "She Loves You", co było sygnałem do rozpoczęcia dyskoteki. Rozbawieni goście podtrzymywali szampański humor wykwintnymi drinkami, a Harry szalał na parapetach i skakał w tłum, naśladując muzyków rockowych. Gdy rozległy się dźwięki "The one that I want" - przeboju z musicalu Grease - William i Kate nie mogli się powstrzymać i razem z tłumem gości wyszli na parkiet - można przeczytać w książce "Kate. Księżna Cambridge".

ycipk-22krrc

"Your Song" nie jest oczywistym wyborem na piosenkę do pierwszego tańca. Nie jest jednak tajemnicą, że Elton John jest bliskim przyjacielem rodziny królewskiej. Głośno było też wówczas o Ellie Goulding. Podejrzewano ją o romans z księciem Harrym. Być może nieprzypadkowo to ona śpiewała na tym wielkim wydarzeniu.

Wesele księżnej i księcia trwało do 3 nad ranem. Jego zakończeniem był pokaz sztucznych ogni.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-22krrc

ycipk-22krrc
ycipk-22krrc