Trwa ładowanie...
d2i35re

Rozenek i Majdan chwalą się idealnymi sylwetkami. Tym zdjęciem zamykają usta wszystkim hejterom

Rodzina Majdanów wybrała się na rajskie wakacje do Tajlandii. Tam odpoczywają od medialnego szumu, a relację z wyjazdu "Perfekcyjna" zamieszcza na swoim Instagramie. Ostatnie zdjęcie z mężem robi ogromne wrażenie. Zobaczcie sami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internauci przestaną w końcu krytykować Małgorzatę Rozenek-Majdan?
Internauci przestaną w końcu krytykować Małgorzatę Rozenek-Majdan? (Instagram.com, Fot: www.instagram.com/m_rozenek/)
d2i35re

Gwiazdy wyjeżdżając na wakacje najczęściej wybierają najbardziej egzotyczne kierunki. To doskonała okazja od tego, aby odciąć się od codzienności, ale również, żeby pochwalić się luksusowym wypoczynkiem w mediach społecznościowych. Małgorzata Rozenek systematycznie wrzuca fotki, na których samotnie lub z rodziną pozuje w bikini.

Zdjęcia wywołują wśród internautów sporo emocji. Jedni uważają, że takiego rodzaju ujęcia w skąpych strojach nie wypada wstawiać kobiecie z klasą, drudzy natomiast twierdzą, że każdy ma prawo publikować to, na co ma ochotę.

d2i35re

Jedno jest pewne. Sporo osób może pozazdrościć sylwetki, zarówno Małgorzacie, jak i Radosławowi. Najnowszy post jest tego doskonałym potwierdzeniem.

Internauci tym razem nie mogli powstrzymać zachwytu i wręcz zasypali parę komplementami. – "Pięknie. Dobijajcie ludzi", "Mega wyglądacie", "Denerwujecie mnie, że jesteście tacy ładni", "Bardzo was lubię, dajecie tyle fajnej energii, jak się na was patrzy", "Pewnie ktoś teraz chciałby was skrytykować. Tym razem nie dajecie żadnego powodu. Mam 20 lat i mogę wam pozazdrościć formy" - czytamy w komentarzach pod wspólnym zdjęciem.

Co ciekawe, negatywnych komentarzy jest rzeczywiście zdecydowanie mniej. Czyżby "Perfekcyjna" dopięła swego i zamknęła usta tym, którzy krytykowali ją na każdym kroku?

d2i35re

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek tłumaczy się z występu. "Życie stawia wyzwania, które nie zawsze są łatwe"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d2i35re

Podziel się opinią

Share

d2i35re

d2i35re