Trwa ładowanie...
dvth3mc

Rozenek pojechała do Nowego Jorku. Makijażysta Kim Kardashian nie mógł oderwać od niej wzroku

Gwiazda poleciała do USA na zaproszenie jednej z firm kosmetycznych. Miała okazję poznać przyjaciela samej Kim Kardashian.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gosia Rozenek odwiedziła Stany Zjednoczone. Tym razem bez Radosława
Gosia Rozenek odwiedziła Stany Zjednoczone. Tym razem bez Radosława (Instagram.com)
dvth3mc

Wydaje się, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest nieustannie w podróży. Wszystko przez to, że spora cześć zobowiązań zawodowych gwiazdy wiąże się z dalekimi wyjazdami. Tym razem Gosia zawitała do USA, gdzie czekały ją warsztaty z jednym z najlepszych makijażystów na świecie. Niestety, mąż nie mógł jej towarzyszyć ze względu na zły stan zdrowia. Piłkarz podczas meczu Reprezentacji Artystów Polskich z Zawodową Reprezentacją Siedlec nabawił się kontuzji - zerwał sobie więzadło w prawym kolanie.

dvth3mc

Dlatego ze słynnym makijażystą Rozenek spotkała się sama. Mario Dedivanovic od lat współpracuje z Kim Kardashian i jest jej bliskim przyjacielem. Wydał nawet linie kosmetyków wraz ze słynną celebrytką. Filmiki, na których Mario maluje żonę Kayne Westa biją rekordy popularności w sieci.

Małgosia Rozenek wybrała się na szkolenie z makijażystą, a następnie miała okazję, by zrobić sobie z nim zdjęcie. Na fotografiach, które gwiazda umieściła w sieci widać, że Dedivanovic wprost nie mógł oderwać od niej wzroku. Nie dziwi nas to, w końcu Rozenek uchodzi za jedną z najseksowniejszych polskich celebrytek.

Myślicie, że Radosław Majdan powinien być zazdrosny?

dvth3mc

Podziel się opinią

Share
dvth3mc
dvth3mc