Trwa ładowanie...
d3zsjnk

Rozenek wrzuciła fotkę w bikini. W komentarzach wrzawa. "Już siostry Godlewskie mają więcej szacunku do siebie"

"Perfekcyjna" to pewna siebie kobieta, która lubi eksponować swoje wdzięki. Nawet w mediach społecznościowych. Najnowszym zdjęciem w bikini ponownie podzieliła internautów i wywołała tym samym ogromną burzę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Królowa TVN-u" wrzuciła nowe zdjęcie na Instagramie.
"Królowa TVN-u" wrzuciła nowe zdjęcie na Instagramie. (www.instagram.com/m_rozenek/, Fot: www.instagram.com/m_rozenek/)
d3zsjnk

Małgorzata Rozenek jest z rodziną na wakacjach. Tam odpoczywa od blasku fleszy i branżowych imprez. Oczywiście przerwa od show biznesu nie dotyczy zmniejszenia aktywności w social mediach. Wręcz przeciwnie.

Gwiazda TVN-u pochwaliła się zdjęciem w bikini. I choć nie pierwszy raz pokazuje takiego typu fotki, komentujący są wciąż zniesmaczeni. Zarzucają celebrytce, że nie zna granic przyzwoitości

- "I słowa Wojewódzkiego się sprawdzają! Wyglądasz tanio i tandetnie. Siostry Godlewskie mają do siebie większy szacunek niż ty", "Czy Radzio szczędzi Pani komplementów, że musi się Pani w internatach dowartościowywać?", "Małgosia, my naprawdę wiemy, że masz idealną figurę - nie musisz nam tego udowadniać. Ogólnie to gratuluje ciała i odwagi.", "Nie ma dnia bez Rozenek. Dla mnie.jest żenujące to, co Pani pokazuje publicznie. Brakuje Pani klasy - exhibicjonizm” – komentują znieszmaczni użytkownicy Instagrama.

d3zsjnk

Wśród setek komentarzy można znaleźć również obrońców. - "Przecież na Instagramie co trzecia dziewczyna wstawia takie zdjęcia i ich jakoś tak nie hejtujecie", "Każdy ma prawo robić co chce. Ludzka zazdrość jest brzydka” – możemy przeczytać pod fotką.

Uważacie, że Małgorzata Rozenek-Majdan zdjęcie takiego typu powinna pozostawić dla siebie?

Kinga Rusin też nie lubi "Perfekcyjnej Pani Domu"? Zobaczcie nasze wideo:

d3zsjnk

Podziel się opinią

Share

d3zsjnk

d3zsjnk