WP

Rozenek założyła obcisłą sukienkę. Tym zdjęciem nie uciszy plotek o ciąży

Majdan i Rozenek nie ukrywają, że chcieliby powiększyć rodzinę. Ostatnio prezenterka została sfotografowana pod kliniką in-vitro, a teraz piłkarz zamieścił zdjęcie z ukochaną, które daje do myślenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan (Instagram.com, Fot: Instagram)
WP

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przebywają aktualnie nad morzem. W Ustce prowadzili spotkanie charytatywne i postanowili przedłużyć swój pobyt.

W mediach społecznościowych relacjonują, jak akurat spędzają wolny czas. Są romantyczne spacery po plaży, ale też reklas w hotelu. Radosław Majdan ostatnią fotką na Instagramie przypomniał jednak, że para pojechała tam głównie w celach słożbowych. Piłkarz zamieścił na swoim profilu fotkę z Malgorzatą Rozenek.

WP

Oboje pozują w eleganckich stylizacjach, a od Małgosi nie można oderwać wzroku. Nie tylko piękna błękitna suknia jest tego powodem, ale też brzuszek gwiazdy. Od jakiegoś czasu plotkuje się, że Rozenek spodziewa się upragnionego dziecka.

Na zdjęciu, które zamieścił Radosław widać, jak Rozenek zasłania torebką brzuch. Poza tym materiał wokół brzucha układa się dość dwuznacznie. Zwłaszcza, że w ciągu ostatnich tygodni, prezenterka jest częstym gościem warszawskiej kliniki in vitro.

Czy para w końcu doczeka się wymarzonego dziecka? Z pewnością sami o tym chętnie poinformują, jeśli jest to rzeczywiście prawda.

WP

ZOBACZ TAKŻE: Majdan o ciąży Rozenek: "NASZE MARZENIA SĄ W TRAKCIE SPEŁNIANIA"

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP