Trwa ładowanie...
d1mpa33

Rozwód Joanny Liszowskiej i Ola Serneke. Ich małżeństwo rozbiła dzieląca odległość

Joanna Liszowska skupiała się na karierze w Polsce, Ola Serneke w Szwecji. Odległość na początku nie była problemem. Z czasem ich drogi się rozeszły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Liszowska
Joanna Liszowska (Materiał prasowy)
d1mpa33

"Super Express" podał informację, że Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwodzą się. Sprawa rozwodowa trafiła już do jednego z warszawskich sądów. Od kilku miesięcy plotkuje się o tym, że w ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej. Para ma za sobą kilka kryzysów i próbowała ratować tę relację. Niestety, nie udało się.

Według relacji tabloidu Joanna Liszowska chce skupić się na swojej karierze w Polsce. Ola Serneke z kolei planuje rozwijać kolejne biznesy w Szwecji.

ZOBACZ: Joanna Liszowska w Bentleyu za ponad milion złotych

Związek Joanny Liszowskiej i Oli Serneke

d1mpa33

Joanna Liszowska i Ola Serneke poznali się w 2010 r. Wcześniej aktorka przeżyła jeden medialny związek. Relacja z Robertem Rozmusem była szeroko komentowana w kolorowej prasie. Aktorka mocno przeżyła ich rozstanie, szczególnie że niedługo potem gwiazdor stanął na ślubnym kobiercu z inną kobietą. Po tym doświadczeniu postanowiła nie afiszować się ze swoim życiem prywatnym.

Kiedy Liszowska spotkała na swojej drodze Sernekę, sprawy potoczyły się błyskawicznie. Zakochani powiedzieli sobie "tak" po roku znajomości, a wkrótce na świecie pojawiła się ich pierwsza córka.

  East News

Ceremonia ślubna odbyła się w Bydgoszczy, a wśród gości pojawili się m.in. Katarzyna Zielińska, Michał Piróg, Piotr Zelt czy Katarzyna Skrzynecka. W sumie miłość Liszowskiej i Serneki celebrowało ponad sto osób. Pomimo że na uroczystości byli ochroniarze, to paparazzi i tak uchwycili parę młodą.

  East News

Związek na odległość

Największą przeszkodą w relacji Liszowskiej i Serneke była odległość. Aktorka zapewniała, że na co dzień nie jest to problemem, ponieważ doskonale dzielą czas między Polskę i Szwecję. Później gwiazda zaszła w ciążę, co uciszyło na jakiś czas wszystkich krytyków. Kiedy na świecie pojawiło się młodsze dziecko, małżeństwo uchodziło za jedną z najszczęśliwych par w polskim show-biznesie.

d1mpa33

Plotki o kryzysie zaczęły się pojawiać w 2017 r. Joanna Liszowska chciała ukryć niepowodzenia w życiu prywatnym za wszelką cenę. Ola Serneke bardzo skupił się na pracy w Szwecji, a aktorka na stałe zamieszkała w Polsce. Ciągła nieobecność męża nie była gwieździe na rękę.

Przeczytaj: Metamorfoza Joanny Liszowskiej robi wrażenie. "Najpiękniejsza kobieta w Polsce"

Kiedy w małżeństwie Liszowskiej i Serneki zaczęło się dziać źle, gwiazda odcięła się od mediów.

Sprawa rozwodowa trwa, ale jak podał tabloid, Liszowska i dwie córki będą zabezpieczone finansowo. Milioner zamierza płacić alimenty, a także utworzy fundusz powierniczy, z którego córki będą mogły korzystać samodzielnie po ukończeniu 21. roku życia.

Joanna Liszowska natomiast otrzyma jednorazowo spory zastrzyk gotówki za straty moralne.

d1mpa33

Podziel się opinią

Share

d1mpa33

d1mpa33