Trwa ładowanie...
d2ukc7y

Rusin dziękuje Trzaskowskiemu. Fajerwerków w Sylwestra nie będzie

Celebrytka, która jest znana z walki o prawa zwierząt, podziękowała prezydentowi Warszawy za to, że na imprezie sylwestrowej organizowanej przez urząd miasta, nie będzie pokazu fajerwerków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin
Kinga Rusin (East News, Fot: East News)
d2ukc7y

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski opublikował na Instagramie zdjęcie swojego psa i ogłosił, że w czasie stołecznej zabawy sylwestrowej nie odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Ta wiadomość ucieszyła wielu właścicieli czworonogów. W tym Kingę Rusin.

"Ależ my się z Czarkiem cieszymy, że nie będzie w rym roku wybuchu fajerwerków w Warszawie na Sylwestra. Dziękujemy! Zwierzęta nie rozumieją naszej hałaśliwej radości z nadejścia Nowego Roku. Boją się, w panice robią sobie krzywdę, ze strachu pękają im serca. Dobrze że ktoś w końcu wykazał się empatią. - napisała gwiazda na Instagramie.

d2ukc7y

'Teraz czas na Fundację WOŚP i laserowe światełko do nieba..." - dodała.

Najwidoczniej do Jurka Owsiaka dotarły wątpliwości sporej części społeczeństwa, w to, czy organizowanie pokazu sztucznych ogni, rzeczywiście jest konieczne. Na swoim facebookowym fanpage'u zachęcił do dyskusji na ten temat. Na wyciągnięcie wniosków przez założyciela WOŚP-u nie musieliśmy długo czekać. Osiak poszedł w ślady Trzaskowskiego.

"Nie strzelamy! Dzięki za wczorajszą kulturalną dyskusję. Mam nadzieję, że nasze odstąpienie od pokazu fajerwerków przyczyni się do globalnego zakazu urządzenia strzelania na dziko, co istotnie jest wielką zmorą sylwestrowego dnia, nie tylko w dużych miastach, ale całej Polsce" - napisał na Facebooku.

"A o godzinie 20:00 razem z naszym sponsorem przygotujemy nowe, mam nadzieję, że bardzo emocjonujące, ogniste, ale przyjazne dla wszystkich widowisko. Finał tworzymy razem, więc zapraszamy, żeby razem przeżyć go jak najpiękniej i najwspanialej" - dodał.

d2ukc7y

Cieszycie się z tej decyzji?

d2ukc7y

Podziel się opinią

Share

d2ukc7y

d2ukc7y