Trwa ładowanie...
d4gqrgi
News

Ruszył proces Rafała O. Aktor nie przypomina dawnego siebie

Rafał O. zmienił się nie do poznania. Pokornie zjawił się w sądzie i na próżno szukać w nim buntownika sprzed kilkunastu miesięcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafałowi O. grozi 5 lat więzienia
Rafałowi O. grozi 5 lat więzienia (ONS.pl)
d4gqrgi

Jak poinformował "Super Express", w jednym z warszawskich sądów rozpoczął się proces Rafała O. I o ile sama informacja nie wzbudziła takiej sensacji, to wygląd oskarżonego już owszem. Z opisu dziennikarzy tabloidu wynika, że aktor zjawił się w sądzie zupełnie odmieniony. Dłuższe włosy, elegancka koszula i łagodne zachowanie - zupełnie inny obraz człowieka, który kilkanaście miesięcy temu usłyszał zarzut w związku z kierowaniem gróźb karalnych.

Przypomnijmy, że w lutym 2017 r. Rafał O. miał grozić siekierą pracownikowi firmy zajmującej się naprawą instalacji wodno-kanalizacyjnych i zniszczyć mu sprzęt. Powód? Aktor miał w ten sposób odreagować brak wody w swoim wilanowskim mieszkaniu.

d4gqrgi

Szukasz kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, produktów do makijażu albo perfum? Wejdź na stronę Elnino Parfum promocje

- Siedziałem w samochodzie, zapytał, dlaczego nie ma wody. Pan był wyjątkowo pobudzony. Kazał mi spier... z tego miejsca, zaczął grozić, że zniszczy mi samochód. Podszedł do agregatu i z całym impetem uderzył w znak, przebił siatkę, uszkodził urządzenie. Zadzwoniłem więc na policję. Był ubrany jak Rambo. Wyciągnął nóż i przyłożył mi go do szyi. Powiedział, że mnie zabije - relacjonował poszkodowany monter na łamach "Super Expressu".

Aktor przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu 5 lat więzienia.

d4gqrgi

Podziel się opinią

Share

d4gqrgi

d4gqrgi