ycipk-4m84mx

Ryszard Kotys odchodzi ze "Świata według Kiepskich"? Aktor podupada na zdrowiu

W kultowym serialu Polsatu "Świat według Kiepskich" prawdopodobnie zabraknie jednej z najważniejszych postaci. Stan zdrowia Ryszarda Kotysa niestety znacząco się pogorszył. Czy ekipa zastąpi serialowego Mariana Paździocha?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy Ryszard Kotys pożegna się z rolą Mariana Paździocha?
Czy Ryszard Kotys pożegna się z rolą Mariana Paździocha? (East News)
ycipk-4m84mx

Pierwsze informacje o złym stanie zdrowia Ryszarda Kotysa pojawiły się już w 2018 roku. 87-letni aktor przeszedł ciężkie zapalenie płuc. W maju tego roku pojawiła się nawet niepokojąca informacja, że żona Ryszarda Kotysa musiała zatrudnić opiekunkę, ponieważ aktor nie był w stanie wykonywać codziennych obowiązków.

W związku z pogarszającym się samopoczuciem pojawiły się spekulacje o odejściu Ryszarda Kotysa z serialu "Świat według Kiepskich". Aktor nie chciał jednak się poddać, a tym samym zawieść fanów, którzy polubili wrednego Mariana Paździocha. Prawdopodobnie latem zakończy się emisja kolejnego sezonu, a zarazem przygoda Ryszarda Kotysa z serialem Polsatu.

Ryszard Kotys gra Mariana Paździocha od 1999 roku, czyli od pierwszego odcinka "Świata według Kiepskich". Przez 20 lat emisji sitcomu zdobył wiele fanów, podobnie jak pozostali bohaterowie — Ferdynand Kiepski i Arnold Boczek.

ycipk-4m84mx

Możliwe, że miejsce Mariana Paździocha zajmie syn, Janusz Paździoch, którego gra Sławomir Szczęśniak. Będzie wam brakowało Mariana Paździocha? Czy da się zastąpić tak kultową postać?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4m84mx

ycipk-4m84mx
ycipk-4m84mx