Trwa ładowanie...
d357fsn

Ryszard Kotys odchodzi ze "Świata według Kiepskich"? Aktor podupada na zdrowiu

W kultowym serialu Polsatu "Świat według Kiepskich" prawdopodobnie zabraknie jednej z najważniejszych postaci. Stan zdrowia Ryszarda Kotysa niestety znacząco się pogorszył. Czy ekipa zastąpi serialowego Mariana Paździocha?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czy Ryszard Kotys pożegna się z rolą Mariana Paździocha?
Czy Ryszard Kotys pożegna się z rolą Mariana Paździocha? (East News)
d357fsn

Pierwsze informacje o złym stanie zdrowia Ryszarda Kotysa pojawiły się już w 2018 roku. 87-letni aktor przeszedł ciężkie zapalenie płuc. W maju tego roku pojawiła się nawet niepokojąca informacja, że żona Ryszarda Kotysa musiała zatrudnić opiekunkę, ponieważ aktor nie był w stanie wykonywać codziennych obowiązków.

W związku z pogarszającym się samopoczuciem pojawiły się spekulacje o odejściu Ryszarda Kotysa z serialu "Świat według Kiepskich". Aktor nie chciał jednak się poddać, a tym samym zawieść fanów, którzy polubili wrednego Mariana Paździocha. Prawdopodobnie latem zakończy się emisja kolejnego sezonu, a zarazem przygoda Ryszarda Kotysa z serialem Polsatu.

Ryszard Kotys gra Mariana Paździocha od 1999 roku, czyli od pierwszego odcinka "Świata według Kiepskich". Przez 20 lat emisji sitcomu zdobył wiele fanów, podobnie jak pozostali bohaterowie — Ferdynand Kiepski i Arnold Boczek.

Możliwe, że miejsce Mariana Paździocha zajmie syn, Janusz Paździoch, którego gra Sławomir Szczęśniak. Będzie wam brakowało Mariana Paździocha? Czy da się zastąpić tak kultową postać?

d357fsn

Podziel się opinią

Share

d357fsn

d357fsn