Trwa ładowanie...

Ryszard Rynkowski: co się wydarzyło z popularnym artystą? Psycholog: Nie wszyscy radzą sobie z napięciami

Co wydarzyło się z Ryszardem Rynkowskim? Psycholog Leszek Mellibruda opowiedział w programie #dziejesienazywo Telewizji WP o blaskach i cieniach show-biznesu. Obejrzyjcie wideo!

Share
d41ec96

Przypominamy, że w nocy z 15 na 16 listopada Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję w Brodnicy. Wokalista miał grozić użyciem broni. - Groził samobójstwem. Nie groził bronią ani rodzinie, ani policjantom - powiedziała w rozmowie z WP st. asp. Agnieszka Łukaszewska z komendy w Brodnicy. Policję wezwał jeden z członków rodziny popularnego piosenkarza. Rynkowski z izby wytrzeźwień został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu im. dr Józefa Bednarza.

Pan Ryszard Rynkowski jest już w domu i odpoczywa. Nie zostanie wszczęte żadne śledztwo, ponieważ on nikomu bronią nie groził. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie był alkohol, ale nie był pijany. Miał po prostu słabszy dzień. Żona zadzwoniła na policję i go zatrzymali - powiedział manager artysty w rozmowie z redakcją WP Gwiazdy.

East News
Źródło: East News
d41ec96
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41ec96
d41ec96