ycipk-22krrc

Ryszard Rynkowski miał być niedysponowany w Opolu. Mamy komentarz

Ryszard Rynkowski był jedną z zaproszonych gwiazd na festiwal w Opolu. Jego dziwne zachowanie wzbudziło sporo kontrowersji. "Będę pozywał za te bzdury" - powiedział Wirtualnej Polsce Bogdan Zep, menadżer piosenkarza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryszard Rynkowski
Ryszard Rynkowski (ONS.pl)
ycipk-22krrc

Jeden z tabloidów opublikował zdjęcia Ryszarda Rynkowskiego spod amfiteatru w Opolu. Muzyk miał dziwnie się zachowywać, a jego występ na scenie stał pod znakiem zapytania.

– Jego menedżer bał się, że Ryszard w ogóle nie wystąpi, bo już na próbie był mocno niedysponowany - zdradził informator "Faktu".

Na oskarżenia te odpowiedział Bogdan Zep, menadżer Ryszarda Rynkowskiego. Nie przebierał w słowach.

ycipk-22krrc

- To są nieprawdziwe informacje wyssane z palca. Zostaną podjęte kroki prawne w kierunku wszystkich, którzy rozpowszechniają te bzdury - powiedział stanowczo.

ZOBACZ: Ryszard Rynkowski: Było mi wszystko jedno, dla kogo będę grał. Byle nie dla SLD

Przypomnijmy, że w 2016 r. Ryszard Rynkowski przeszedł załamanie nerwowe. Będąc pod wpływem alkoholu, wymachiwał naładowaną bronią i groził samobójstwem. Trafił wówczas do szpitala psychiatrycznego. Jak podaje "Fakt", jego problemy jeszcze się nie skończyły.

ycipk-22krrc

Podobno muzyk wciąż nie wrócił do formy sprzed 2016 r. Jego współpracownicy twierdzą, że zmaga się z depresją, a scena jest jego jedyną odskocznią od problemów.

Według opinii fanów występ Ryszarda Rynkowskiego w Opolu był poprawny. Wciąż jednak było widać na jego twarzy smutek. Poza tym nie nawiązał kontaktu z publicznością, a w pewnym momencie zapomniał tekstu piosenki "Jedzie pociąg z daleka". Miejmy nadzieję, że to tylko przejściowe problemy, a Ryszard Rynkowski lada dzień wróci do pełni sił!

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-22krrc

ycipk-22krrc
ycipk-22krrc