Trwa ładowanie...
d3pef7u

Są wyniki testu Heidi Klum na koronawirusa

Źle się czuła, miała typowe objawy grypy i przez 14 dni prewencyjnie nałożyła na siebie kwarantannę. Heidi Klum długo czekała na to, by zrobić test na koronawirusa, a potem jeszcze na jego wynik. W końcu się nim podzieliła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Heidi Klum przekazała wynik testu na koronawirusa
Heidi Klum przekazała wynik testu na koronawirusa (Getty Images)
d3pef7u

Heidi Klum w ostatnim czasie przebywała w kwarantannie. Zaczęło się na początku marca, gdy Klum musiała urwać się z pracy nad kolejnym sezonem amerykańskiego "Mam talent", bo źle się poczuła. Produkcja na początku utrzymywała, że było to tylko zatrucie pokarmowe. Wkrótce jednak objawy zaczęły przypominać te charakterystyczne dla grypy. Zachorował też mąż Klum, Tom Kaulitz.

Zobacz: Objawy koronawirusa. Tak choroba niszczy organizm dzień po dniu

"Podobnie jak wielu z was byłam chora przez ostatni tydzień. Niestety, mój mąż, który wrócił z trasy kilka dni temu, również źle się czuje. Dla bezpieczeństwa trzymamy się od siebie z daleka, dopóki nie otrzymamy wyników naszych testów (które w końcu udało nam się przeprowadzić)" - relacjonowała gwiazda.

d3pef7u

Klum przyznała, że próbowała zrobić testy na koronawirusa, ale dwóch lekarzy jej odmówiło. Modelka wyjaśniła, że wtedy jeszcze medycy nie dysponowali takimi testami.

W raz z rozwojem pandemii lekarze musieli być uczuleni na takie sytuacje. Zarówno Heidi, jak i Tom, poddano w końcu testom na koronawirusa. Pierwszy o wyniku dowiedział się Tom - był zdrowy.

Heidi czekała na swój wynik nieco dłużej. Poinformowała w końcu, czy również jest zdrowa, jak mąż.

Na Instagramie modelka zamieściła zdjęcie. Leży na trafie i łapie promienie słońca. "14 dzień siedzenia w domu #covid19negative" - czytamy, co oznacza, że test był negatywny.

Jeden z fanów zapytał pod zdjęciem, jak Heidi teraz się czuje. Odpowiedziała, że znacznie lepiej. "Miałam tylko gorsze przeziębienie i muszę się z niego wyleczyć" - napisała, dziękując też za słowa wsparcia.

d3pef7u

Podziel się opinią

Share
d3pef7u
d3pef7u