Trwa ładowanie...
d7rpy3l

Salma Hayek jest szczuplutka. Pokazała się w stroju kąpielowym

Salma Hayek jest przepiękną kobietą. Od lat uchodzi za jedną z najbardziej zmysłowych gwiazd kina. Nie bez powodu. Najnowsze zdjęcia Hayek to dowód na to, że wiek nic nie znaczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Salma Hayek wydaje się nie starzeć
Salma Hayek wydaje się nie starzeć (Materiały prasowe)
d7rpy3l

Salma Hayek we wrześniu skończy 54 lata. Meksykańska aktorka ma na koncie wiele świetnych ról filmowych. W latach 90. zyskała sławę dzięki "Desperado", gdzie partnerowała przystojnemu Antonio Banderasowi, oraz "Od zmierzchu do świtu". W 2002 r. wcieliła się w genialną artystkę w filmie "Frida". Teraz, choć jest już po 50., wcale nie gra mniej niż dawniej. W 2020 r. zobaczymy ją w aż pięciu produkcjach. Jednak fanów utalentowanej gwiazdy interesuje również jej życie prywatne. Więc co słychać u Salmy?

Tego można dowiedzieć się, śledząc jej konto na Instagramie. Ze zdjęć, którymi się dzieli, wynika, że Hayek jest na urlopie i świetnie się bawi. Wypoczywa, plażując i nurkując. Pływa łódką i opala się.

Salma Hayek krytykuje Trumpa: "Wybudowanie muru nie rozwiąże problemu imigracyjnego"

Najnowsze zdjęcia aktorki wywołały wiele komentarzy. Salma pozuje w czarnym kostiumie kąpielowym, w którym wygląda olśniewająco. Trudno uwierzyć w to, ile ma lat. Na ujęciu doskonale widać całą, bardzo zgrabną, figurę aktorki, która jest wyjątkowo szczupła. Hayek nigdy nie była pulchna, ale teraz w oczy rzucają się jej płaski brzuch i wąska talia. Internauci obserwujący profil Hayek komplementują ją, a ich zachwyty mają uzasadnienie. Sami zobaczcie.

Hayek jest jedną z wielu gwiazd, które są po 50. lub niewiele brakuje im do tego wieku, a wyglądają na znaczne młodsze. Jennifer Lopez to 51-latka, Jennifer Beals ma 56 lat, a Kate Beckinsale niemal 47. Wszystkie wydają się nie starzeć.

d7rpy3l

Na polskim gruncie do kategorii gwiazd tym piękniejszych, im są starsze można zaliczyć Joannę Przetakiewicz czy Agatę Młynarską.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Zobacz także: Piotr Fronczewski będzie miał operację. Aktora czeka rehabilitacja

d7rpy3l

Podziel się opinią

Share

d7rpy3l

d7rpy3l