ycipk-1bb2l4

Sandra Kubicka chwali się zdjęciem: "Pierwszy kac od dwóch miesięcy"

Celebryci nie mają skrupułów i coraz częściej pozwalają sobie na pełen autentyzm. Zamiast zakładać maski ujawniają, że nie zawsze są tak idealne jak się od nich tego oczekuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka pojawiła się na 10. urodzinach stacji Eska
Sandra Kubicka pojawiła się na 10. urodzinach stacji Eska (ONS.pl)
ycipk-1bb2l4

Ostatnio w sieci było głośno o wymianie wiadomości między Sandrą Kubicką a znanym tancerzem, Żorą Korolyovem. Dawny tancerz programu "Taniec z gwiazdami" zarzucił kilku uczestnikom brak przygotowania i skrytykował ich występy.

Jedna z nich, modelka Sanda Kubicka nie pozostała dłużna i odpowiedziała w prywatnej wiadomości tancerzowi. Wiadomość jednak ujrzała światło dzienne i modelce dostało się za słownictwo.

Zobacz też: Sandra Kubicka szczegółowo zaplanowała wesele. Zaledwie 2 tygodnie po zaręczynach

ycipk-1bb2l4
Instagram.com
Podziel się

Celebrytka najwyraźniej wzięła to do siebie i potrzebowała po wszystkim się zrelaksować. I chyba się udało zważywszy na wymowne zdjęcie, które zamieściła na Instagramie. Gwiazda ma na sobie ciemne okulary, a w ręku trzyma kawałek pizzy.

"Pierwszy kac od dwóch miesięcy", podpisała zdjęcie tagując koleżankę, która najwyraźniej była współwinna alkoholowej zbrodni. A chodzi o imprezę z okazji urodzin Eski.tv. Rozrywkowa stacja obchodziła swoje 10-lecie, a modelka pozowała na tamtejszych ściankach.

ONS.pl
Podziel się
ycipk-1bb2l4

No cóż. Gwiazdy też ludzie. Wysyłają niepoprawne wiadomości, imprezują, nie dosypiają, robią błędy. Tylko po się tym chwalić w sieci?

Zobacz też: Żora Korolyov opublikował prywatne wiadomości od Sandry Kubickiej. Modelka odpowiedziała

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1bb2l4

ycipk-1bb2l4
ycipk-1bb2l4