Trwa ładowanie...

Sandra Kubicka i jej związek z Kaio. Nie było kolorowo

Sandra Kubicka przez dłuższy czas chwaliła się swoim szczęściem, jakie przyszło do niej dzięki związkowi z Kaio Goncalvesem. Para planowała nawet ślub, jednak ostatecznie do ceremonii nie dojdzie. Modelka zdradziła kulisty rozstania.

Share
Sandra Kubicka i jej związek z Kaio. Nie było kolorowo
Źródło: ONS, Instagram
d3gkvoz

Sandra Kubicka i Kaio Goncalves zaczęli spotykać się na początku 2019 roku. Choć nie byli ze sobą długo, ich związek szybko nabrał tempa. Kryzysy ich nie omijały, jednak za każdym razem zakochani potrafili znaleźć do siebie drogę. Dociekliwi obserwatorzy życia Kubickiej wciąż zastanawiali się, czy to prawdziwe uczucie, jak długo przetrwa ten związek, czy życie w rozjazdach będzie im sprzyjać, jak Sandra będzie dogadywać się z córką partnera. Wbrew oczekiwaniom niektórych wszystko było idealne. Polka świetnie odnalazła się w związku z Brazylijczykiem, który chętnie odwiedzał z nią Polskę. Modelka znalazła nawet wspólny język z córką biznesmena.

Potwierdzeniem wielkiej miłości były szybkie zaręczyny. Hejterzy zacierali oczywiście ręce i chętnie wyrażali swoje zdanie. Sandra Kubicka dość szybko weszła bowiem w związek z Kaio. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej rozstała się z poprzednim narzeczonym, który nie potrafił niestety zachować wierności.

W planach był ślub, jednak wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie Sandra Kubicka i Kaio Goncalves nie założą sobie na palce złotych obrączek. Ceremonia zaplanowana była na tegoroczne wakacje, jednak przez pandemię koronawirusa została przesunięta w czasie. Modelka mówiła wówczas, że nie chce narażać bliskich, a ślub mogą przecież wziąć w innym terminie. Fani szybko zaczęli jednak podejrzewać, że to nie sytuacja na świecie była powodem odwołania uroczystości.

d3gkvoz

Tym bardziej, że Sandra Kubicka postanowiła na stałe wrócić do Polski. Twierdziła, że życie w Stanach ją męczy. Już wtedy węszono koniec związku z Kaio, ale nikt niczego tak naprawdę nie potwierdził.

Sandra Kubicka postanowiła dać swoim fanom dowód. Na instagramowym profilu zachwala swoją aktualną sytuację - jest szczęśliwa. Uwagę jednak zwraca krótka wymiana zdań w komentarzach. "Całkowicie cię rozumiem i wspieram, ale na początku marca wspominałaś jeszcze o ślubie z Kaio i byłaś tak bardzo szczęśliwa wtedy albo po prostu na taką wyglądałaś i mówiłaś, że zrobisz wszystko, aby się odbył. To było tak niedawno, jak o tym mówiłaś. Nagle takie drastyczne decyzje?” – spytała jedna z fanek.

Odpowiedź nie pozostawia pola dla wyobraźni: "Czasami o związek walczy tylko jedna osoba, gdy druga ma to w d...ie. Czasami nie chcemy dopuścić do świadomości faktu, że to już koniec… Wiec się oszukujemy. Czekamy, aż ta druga osoba zmieni swoje zachowanie i decyzje i postawi Ciebie na pierwszym miejscu, a nie imprezy lub kolegów… Ale gdy już kolejny miesiąc nie widzisz zmian, to nie ma co siedzieć i czekać tylko puknąć się w głowę, otworzyć oczy i odejść".

Spodziewaliście się, że Sandra Kubicka na dobre zakończy związek z Kaio?

d3gkvoz

Podziel się opinią

Share
d3gkvoz
d3gkvoz