Trwa ładowanie...
dvkprdl
News

Sandra Kubicka pokazała mamę. Wyglądają jak siostry

Polska modelka robiąca karierę w USA złożyła mamie życzenia na Instagramie, do których dołączyła dwa zdjęcia z Grażyną Kubicka. A raczej Grace Kubicką, bo tak woli się przedstawiać mama Sandry, która jest do niej uderzająco podobna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka od lat mieszka w USA
Sandra Kubicka od lat mieszka w USA (ONS.pl)
dvkprdl

Sandra Kubicka często podkreśla swoje przywiązanie do mamy, którą uważa za swoją przyjaciółkę. "Jesteś naprawdę wyjątkowa! Twoja energia i osobowość. Ten młody duch w Tobie, niech nigdy nie gaśnie! Jesteś moja przyjaciółką i wiem ze zawsze możemy się razem pośmiać. Oj, Grażka, Ty jesteś pierwsza klasa!" – napisała modelka pod wspólnymi fotkami na Instagramie.

Pierwsze z nich zostało zrobione w zeszłym roku na otwarciu butiku. Sandra już wcześniej pokazywała je fanom, którzy nie mogli wyjść z podziwu, jak dwie Kubickie są do siebie podobne.

dvkprdl

Przypomnijmy, że Sandra Kubicka urodziła się w Łodzi, ale w wieku 13 lat przeniosła się z rodziną do USA. Tam, za namową matki, próbowała swoich sił jako fotomodelka. I błyskawicznie odniosła sukces.

Dziś ma 25 lat i przez ostatnią dekadę pracowała dla największych marek. Była aniołkiem Victoria's Secret, pozowała dla amerykańskiego "Playboya", a sama 25-latka jest ambasadorką kilku modowych kampanii. Po tym, jak w zeszłym roku odpadła z "Tańca z gwiazdami", wróciła do USA.

Obejrzyj: najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

dvkprdl

Podziel się opinią

Share

dvkprdl

dvkprdl