Trwa ładowanie...
d2sllpd

Sandra Kubicka pozuje w bikini. Wraca do treningów siłowych

Sandra Kubicka po kilku miesiącach przerwy może znowu intensywnie trenować i uprawiać ulubione dyscypliny sportu. Choć jesienią skupiała się na tańcu, to stan zdrowia nie pozwalał jej na większy wysiłek. Mimo to i tak jest w świetnej formie, czego dowodem jest najnowsze zdjęcie na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka odzyskuje formę
Sandra Kubicka odzyskuje formę (Instagram.com)
d2sllpd

Sandra Kubicka wyznała, że w ostatnich 8 miesiącach nie mogła zbyt intensywnie trenować ze względu na swój stan zdrowia, przez co podupadła jej kondycja. Były też problemy z postawieniem odpowiedniej diagnozy przez lekarzy.

Choć modelka twierdzi, że dziś jej kondycja jest nieco gorsza, to sylwetkę dalej ma fenomenalną, co potwierdza najnowsze zdjęcie w różowym bikini na Instagramie.

"Bajeczne zdjęcie, perfekcyjna figura", "Te zdjęcia są super, takie radosne, beztroskie. Widać, że jesteś szczęśliwa" - komentowali zachwyceni internauci.

d2sllpd

Kubicka jest w takiej formie dzięki współpracy z trenerem personalnym. Ćwiczy z użyciem hantli, ciężarków i specjalnych talerzy. Dodatkowo stara się trzymać odpowiedniej diety i przygotowywać posiłki w domu. Codziennie rano pije sok z selera, który ma wiele właściwości odżywczych i zdrowotnych. Modelka jednak pozwala sobie na upust podczas wyjść ze znajomymi.

d2sllpd

Podziel się opinią

Share
d2sllpd
d2sllpd