ycipk-3tliub

Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym. Goncalves chce ratować związek? Przyleciał do Polski

Sandra Kubicka nie ma szczęścia w miłości. Modelka zakochuje się w prawdziwych przystojniakach, ale jej związki kończą się rozstaniem. Tym razem miało być tak samo. Ale jest szansa na happy end.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka z narzeczonym
Sandra Kubicka z narzeczonym (ONS.pl)
ycipk-3tliub

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves byli nierozłączni. Jeszcze niedawno planowali huczne wesele, a modelka z dumą nosiła na palcu pierścionek zaręczynowy. Brazylijczyk 3 miesiące temu poprosił Kubicką, by za niego wyszła. Wydawało się, że 24-latka znalazła idealnego partnera. Zresztą nie tylko ona tak myślała - zakochani odebrali nawet nagrodę dla pary roku. Kaio wspierał swoją narzeczoną, gdy ta ciężko trenowała do "Tańca z gwiazdami", a Sandra opowiadała o jego zaletach. Nagle wszystko się skończyło.

"Fakt" doniósł, że partnerzy rozstali się, a Goncalves wyjechał z Polski do USA. - To stało się niemal z dnia na dzień. Dziś w ogóle ze sobą nie rozmawiają. Sandra nie chce mieć z nim w tej chwili nic wspólnego. Unika z nim kontaktu - mówiła osoba z otoczenia pary.

Spędziliśmy dzień z Sandrą Kubicką. Tylko nam pokazała swoje mieszkanie

ycipk-3tliub

Wygląda jednak na to, że narzeczony nie chce z Kubickiej rezygnować. Na jego instagramowym profilu pojawiły się nagrania z samolotu. Widać na nich, że Kaio wrócił do Warszawy. Zakochani pogodzą się? Oby! Ślub Kubickiej może być jednym z najciekawszych w 2020 r.

Warto dodać, że Kaio jest ojcem 13-latki. Kubicka jest od dziewczynki starsza zaledwie o 11 lat.

Narzeczony Sandy Kubickiej wrócił do Polski Instagram.com
Podziel się
ycipk-3tliub
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3tliub

ycipk-3tliub
ycipk-3tliub