Trwa ładowanie...
d2dg2wk

Sandra Kubicka łapie promienie słoneczne na zagranicznych wakacjach

Modelka niedawno wróciła do Polski, a już ruszyła w kolejną podróż. Tym razem udała się na upragnione wakacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka wyjechała na wakacje.
Sandra Kubicka wyjechała na wakacje. (ONS.pl)
d2dg2wk

Sandra Kubicka jeszcze na początku tego roku myślała, że czerwiec upłynie jej pod znakiem przygotowań do ślubu. Niestety pandemia koronawirusa zweryfikowała jej plany. Najpierw ogłosiła przełożenie uroczystości ze względu na bezpieczeństwo gości weselnych, a później zamknięta w czterech ścianach ze swoim narzeczonym Kaio Alvesem Goncalvesem doszła do wniosku, że muszą się rozstać.

25-latka bardzo tęskniła za rodziną z Polski. Pod koniec maja postanowiła wrócić z Miami do ojczyzny. Jednak nie na długo zagościła w domu, ponieważ postanowiła skorzystać z otwarcia granic Europy.

Zobacz: Spędziliśmy dzień z Sandrą Kubicką. Tylko nam pokazała swoje mieszkanie!

Modelka obecnie razem z przyjaciółmi wypoczywa w Chorwacji. Zapewnia, że to dopiero pierwszy z jej spontanicznych wyjazdów tego lata. Jak widać po ostatnich postach w mediach społecznościowych, humor jej dopisuje. Z pewnością pomocna w tym była zmiana otoczenia.

d2dg2wk

Sandra Kubicka opublikowała na Instagramie zdjęcie w złotym stroju kąpielowym. Choć zdjęcie wygląda na niepozowane, z dumą zaprezentowała swoje szczupłe, opalone nogi.

Oprócz tego modelka miała na sobie czapkę z daszkiem, a w ręce trzymała butelkę z napisem Corona. Czyżby w ten sposób próbowała obśmiać koronawirusa, za sprawą którego jej życie uległo diametralnej zmianie?

d2dg2wk

Podziel się opinią

Share
d2dg2wk
d2dg2wk