Trwa ładowanie...
d37bnjt

Sandra Kubicka wybiera swoją wymarzoną suknię. Przygotowania do ślubu idą pełną parą

Jeszcze niedawno Sandra Kubicka chwaliła się na Instagramie zaproszeniami ślubnymi i chętnie odpowiadała fanom na pytania dotyczące uroczystości. Wielki dzień zbliża się coraz szybciej, a modelka nie chce zwlekać. Już teraz postanowiła wybrać suknię swoich marzeń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka już niebawem stanie na ślubnym kobiercu
Sandra Kubicka już niebawem stanie na ślubnym kobiercu (ONS.pl)
d37bnjt

Sandra Kubicka niezwykle często staje się obiektem zainteresowania mediów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Jest piękna, jej kariera dynamicznie się rozwija, ma wspaniałe życie, mnóstwo życzliwych osób i szczęśliwy związek, który, w zasadzie z niewiadomych powodów, jest dla ludzi niezwykle interesujący. Można rzec, że relacja modelki i Kaio jest gorącym tematem.

Choć, co prawda, spotkał ich kryzys, oni wyszli z niego cało i są teraz szczęśliwsi niż kiedykolwiek dotąd. Potwierdzeniem tych słów jest ślub, który odbędzie się już za kilka miesięcy.

d37bnjt

Niedawno Sandra rozpisywała się na Instagramie na temat planów ślubnych. Wielki dzień jest zaplanowany na lipiec - najpierw czeka ich skromna uroczystość w Miami, a następnie główna ceremonia w Polsce. Zaproszenia zostały już wysłane, czas nagli... Nic więc dziwnego, że Sandra Kubicka postanowiła rozpocząć poszukiwania wymarzonej sukni ślubnej. Faktem tym podzieliła się z fanami. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widać fragment stylizacji. Nie jest to klasyczna, śnieżnobiała suknia. Materiał wyglądał na srebrny, a na całości widoczne są delikatne błyskotki.

Jest to pierwsza przymiarka sukni, którą Sandra założy na uroczystość w Miami. Jak sama przyznała, jest łatwą panną młodą. Czekamy więc na to, by zobaczyć, na jaki model zdecydowała się modelka na główną ceremonię w Polsce. Z pewnością będzie pięknie!

ZOBACZ WIDEO: Sandra Kubicka: W Miami zawsze jestem pierwsza, która wskakuje na stół

d37bnjt

Podziel się opinią

Share
d37bnjt
d37bnjt