WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Sara Boruc chwali się brzuszkiem. Wygląda rewelacyjnie

Sara Boruc rodzi lada dzień. Fani oszaleli na punkcie jej wyglądu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sara Boruc chwali się brzuszkiem. Wygląda rewelacyjnie
(ONS.pl)
WP

Sara Boruc kilka miesięcy temu ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Razem z Arturem Borucem zawsze marzyli o synku, a już niebawem spełni się ich marzenie. WAG chętnie chwali się swoją ciążą i wygląda rewelacyjnie. Wiele kobiet radzi się Boruc w sprawie wyprawki czy diety, którą stosuje w ostatnim czasie.

ZOBACZ: Sara Boruc o romantycznych prezentach

WP

Ostatnio na Instagramie Sara pochwaliła się krągłościami ciążowymi. Na najnowszym zdjęciu pokazała goły brzuszek.

- Pytacie o brzuszek... Ma się dobrze. Już niewiele nam zostało i powoli zaczynam czuć smutek, że za moment nie będę już czuła tych cudnych kopniaków. Pytacie też o rozstępy - na szczęście udało mi się ich uniknąć. Olej sezamowy i migdałowy na pewno pomogły i smarowałam nimi całe ciało po każdej kąpieli.

Żona Artura Boruca zdradziła też, jak dba o siebie.

- Nadal robię lekki trening, codziennie chodzę na długie spacery i stram się jeść zdrowo, co Wam namiętnie relacjonuje.
Czuję się świetnie i z pewnością była to najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż. Jednak doświadczenie i dojrzałość mają ogromne znaczenie. Czuję się szczęśliwa, spełniona, spokojna. Planujemy totalnie naturalny poród. Trzymajcie za nas kciuki! - skończyła swój wpis.

ZOBACZ: Sara Boruc jest w ciąży. "Przeżyłam chwile grozy"

WP

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów pod adresem Sary Boruc. Naszym zdaniem również wygląda rewelacyjnie!

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP