Trwa ładowanie...
sara boruc
Julian Meller
18-03-2019 14:14

Sara Boruc jest w ciąży. "Przeżyłam chwile grozy"

Żona jednego z najpopularniejszych polskich piłkarzy postanowiła opowiedzieć historię ku przestrodze. By bez względu na wszystko dbać o swoje bezpieczeństwo. "Przeżyłam chwile grozy" - mówi na Instagramie.

Sara Boruc jest w ciąży. "Przeżyłam chwile grozy"Źródło: East News, fot: East News
d3lz2up

Sara Boruc jest w szczęśliwym związku z Arturem Borucem, gwiazdorska para spodziewa się dziecka. Niebawem na świecie powitają synka. Ukochana piłkarza postanowiła jednak podzielić się traumatycznym zdarzeniem, które miała miejsca kilka dni temu.

ZOBACZ TAKŻE: Baby boom 2019! Która gwiazda zarobi najwięcej na macierzyństwie?

- Muszę wam coś opowiedzieć. Robię to ku przestrodze wszystkich kobiet, które są w ciąży. W sumie to nie tylko - zaczęła wypowiedź. Dwa dni temu spadłam ze schodów. Zsunęłam się. Szłam w skarpetkach po drewnianych schodach. Upadłam na szczęście na tyłek i łokieć. Nie zdążyłam się złapać, bo niosłam pranie w rękach. Powiem, że to tak traumatyczne przeżycie. Tak się wystraszyłam - opowiada zmartwiona na instagramowej relacji.

- Przeżyłam momenty grozy. Świat staje w miejscu - dodaje Sara Boruc.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Upadek nie zaszkodził ciąży. - Uważajcie na siebie, nawet jak się super dobrze czujecie. Nie bądźcie lekkomyślne - apeluje i przestrzega inne kobiety.

d3lz2up
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lz2up