Trwa ładowanie...
dc49cb3

Internautka nazywa Rozenek drogą tirówką. Boruc reaguje. Ale nie tak jak można by się było spodziewać

Styl Małgorzaty Rozenek bywa odważny i nie musi podobać się wszystkim. Jednak założenie mini i wysokich obcasów to nie powód, by być wyzywaną. Prawda? Sara Boruc najwyraźniej ma inne zdanie na ten temat. Żona piłkarza "polubiła" ostre komentarze internautek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan bywa hejtowana w sieci właściwie o wszystko
Małgorzata Rozenek-Majdan bywa hejtowana w sieci właściwie o wszystko (ONS.pl)
dc49cb3

Na InstaStory Vogule Poland pojawiła się grafika - zdjęcie Gosi Rozenek w stylizacji z imprezy ramówkowej stacji TVN oraz dwa komentarze użytkowniczek. Nie od dziś wiadomo, że sieć jest wylęgarnią wulgarnych, obraźliwych wypowiedzi, więc kolejne nie powinny nikogo dziwić. Problem w tym, że z kontrowersyjnymi słowami zgodziła się Sara Boruc.

Rozenek o stylizacji na prezentacji ramówki TVN: "Widzę tu bardziej rózowe włosy niż moje"

"Uwielbiam u kobiet elegancję i klasę. Tutaj brak", "Znów zrobiła z siebie pośmiewisko. Według mnie wygląda jak luksusowa tirówka" - czytamy. Najwyraźniej opinię pań podziela Sara Boruc, początkująca piosenkarka, ciężarna żona słynnego piłkarza, Artura Boruca. W innym wypadku raczej nie zdecydowałaby się na polubienie komentarzy. Prawda?

Boruc "polubiła" kontrowersyjny komentarz InstaStory Vogule Poland
Boruc "polubiła" kontrowersyjny komentarz

Gwiazdka sama na pewno wielokrotnie spotkała się z wyszydzaniem i krytykowaniem w sieci - jest piękną kobietą świadomą swoich wdzięków, które wielokrotnie podkreślała podczas wyjść lub na zdjęciach publikowanych na instagramowym profilu. Tym bardziej więc aprobata obraźliwego porównania nie jest zagraniem w dobrym stylu.

dc49cb3
Małgorzata Rozenek ONS.pl
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek ONS.pl
Małgorzata Rozenek
dc49cb3

Podziel się opinią

Share

dc49cb3

dc49cb3