ycipk-4jmji9

Sara Boruc opublikowała urocze zdjęcie syna. Chodakowska komentuje

Sara Boruc pokazała synka w objęciach Artura Boruca, czym rozczuliła wszystkich fanów. Nawet Ewa Chodakowska nie mogła się oprzeć szerokiemu uśmiechowi słodkiego malucha.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sara Boruc podzieliła się rozczulającym zdjęciem synka.
Sara Boruc podzieliła się rozczulającym zdjęciem synka. (ONS.pl)
ycipk-4jmji9

Syn Sary i Artura Boruców ma zaledwie 2 miesiące, a już jest gwiazdą Instagrama. Przedsiębiorcza mama lubi wrzucać na swój profil zdjęcia malca, które zawsze rozczulają jej fanów. Ostatnio cała 5-osobowa rodzina wybrała się na wakacje do Grecji. Borucowie wypoczywają na Mykonos. Wybór akurat tej wyspy wzbudził kontrowersje, ponieważ w tym samym czasie przebywała tam Marina Szczęsna, czyli eks-przyjaciółka Sary.

Sara Boruc-Mannei wakacyjne chwile dokumentuje na Instagramie. Ostatnie zdjęcie wzbudziło ogromne zainteresowanie, którego nie spodziewała się gwiazda. Widzimy na nim małego Noah, który słodko śpi w ramionach swojego taty. Natomiast na drugim ujęciu maluch zawadiacko uśmiecha się od ucha do ucha.

ycipk-4jmji9

Post Sary zalała fala pozytywnych reakcji. Zachwytów nie było końca, a wśród nich znalazły się komentarze od Ewy Chodakowskiej i Sandry Kubickiej. "O Mamo!!!!!! Jaka słodycz" – pisze trenerka, a wtóruje jej modelka Sandra Kubicka: "Uśmiech!!!".

Fani podzielają entuzjazm celebrytek, pod postem czytamy: "Chyba nie można być bardziej słodkim!", "Rozpływam się, jaki on jest uroczy!", "Ładne chłopaki", "Dawno nie widziałam tak ślicznego dziecka".

Wielu internautów zauważyło niezaprzeczalne podobieństwo Noah do Artura Boruca: "Na drugim zdjęciu widać ze cały tata. Śliczny maluszek", "Uśmiech 100% Artur", "Tatusiowy nosek".

Wy też uważacie, że Noah to wykapany tato?

ycipk-4jmji9
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4jmji9

ycipk-4jmji9
ycipk-4jmji9