Trwa ładowanie...
d15y5pg

Sara Boruc zdradziła, jak zwraca się do synka. Na to byśmy nie wpadli

Sara Boruc cieszy się narodzinami wyczekanego synka. Pochwaliła się, jak pieszczotliwe nazywa małego Noah.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sara Boruc niedawno urodziła synka
Sara Boruc niedawno urodziła synka (Instagram.com)
d15y5pg

Niedawno Sara i Artur Boruc świętowali narodziny trzeciego dziecka. Szczęśliwa WAG wyznała na Instagramie, że rodziła w domu siłami natury, bez żadnego znieczulenia. Cały czas był przy niej ukochany mąż, mama i siostra. Para nazwała wymarzonego synka Noah. Imię budziło początkowo sporo kontrowersji wśród fanów gwiazdorskiego małżeństwa. Warto jednak podkreślić, że Borucowie mieszkają na co dzień w Wielkiej Brytanii i dlatego nie wybrali tradycyjnego polskiego imienia.

Sara jest bardzo aktywna na Instagramie i co kilka dni zamieszcza nowe zdjęcie dokumentujące życie rodzinne. Synek piłkarza i wokalistki od małego otoczony jest luksusem. Wystawne wnętrza posiadłości, które prezentuje w sieci Boruc, robią wrażenie. Pod każdą nową fotografią w sieci celebrytka dostaje mnóstwo komentarzy. Ostatnio jedna z fanek była ciekawa, jak mama zwraca się pieszczotliwie do małego Noah. Rozbawiona Boruc odpowiedziała na to pytanie.

- My mówimy Nono, Nonaś, Nosiek… plus milion innych ksywek - zdradziła Sara. Naszym zdaniem Noah to piękne i oryginalne imię. Zgadzacie się?

d15y5pg

Podziel się opinią

Share

d15y5pg

d15y5pg