ycipk-ujlrvm
News

Sara Boruc zjadła swoje łożysko. Pochwaliła się tym w sieci

Sara Boruc zrobiła coś, co wielu może wydać się obrzydliwe. Zdecydowała się zjeść swoje łożysko po porodzie, mając na uwadze jego zdrowotne właściwości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sara Boruc urodziła synka
Sara Boruc urodziła synka (ONS.pl)
ycipk-ujlrvm

Niedawno Sara i Artur Boruc świętowali narodziny trzeciego dziecka. Para doczekała się wymarzonego syna i nazwała go Noah. Już samo imię budziło sporo kontrowersji wśród fanów gwiazdorskiego małżeństwa. Trzeba jednak pamiętać, że Borucowie mieszkają na co dzień w Wielkiej Brytanii i dlatego wybrali zagraniczne imię. Teraz wielbiciele pięknej WAG mogą doznać prawdziwego szoku. Sara pochwaliła się na Instagramie, że zdecydowała się zjeść swoje łożysko!

Taka praktyka staje się coraz bardziej popularna. Wszystko przez zdrowotne właściwości łożyska. Spożycie go poprawia samopoczucie kobiety po porodzie, zapobiega depresji poporodowej i zwiększa laktację.

- To kapsułki przygotowane z ususzonego łożyska – napisała Sara prezentując je na Instastory.

ycipk-ujlrvm
Instagram.com
Podziel się

Zaważywszy na holistyczne podejście Sary do porodu, jedzenie łożyska nie powinno być aż tak zaskakujące. Przypomnijmy, że gwiazda rodziła w domu siłami natury, bez żadnego znieczulenia. Cały czas był przy niej ukochany mąż, mama i siostra.

Zdecydowalibyście się zamówić takie kapsułki?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-ujlrvm

ycipk-ujlrvm
ycipk-ujlrvm