ycipk-1bkxkf

Scorpions: pierwsze wspomnienie

Lata mijają, a muzyka Scorpions jest nadal aktualna. Dla jednych to tylko porządne gitarowe granie, dla drugich - klasyka rocka, a dla jeszcze innych – to coś więcej: wspomnienia, które nigdy nie przeminą!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kultowy zespół odwiedzi Polskę
Kultowy zespół odwiedzi Polskę (Materiały prasowe)
ycipk-1bkxkf

A jakie jest Twoje pierwsze wspomnienie z muzyką niemieckiej legendy?

- Dyskoteki szkolne, to jedno z moim pierwszych wspomnień z muzyką Scorpions. Zgrywaliśmy z radia różnego rodzaju utwory na kasety i potem każdy miał swoją składankę przebojów, puszczaliśmy je i tańczyliśmy przy balladach Scorpions – wspomina Tomasz Kasprzyk, dziennikarz muzyczny.

ycipk-1bkxkf

- Pierwsze emocje jakie towarzyszą mi z muzyką Scorpions, które pamiętam to czasy mojego dzieciństwa, kiedy w radiu leciała bardzo wartościowa muzyka, czyli największe ballady Scorpions. To są klasyki, na których wychowało się kilka pokoleń, te piosenki wszyscy kochają niezależnie od wieku - dodaje Arek Kłusowski, artysta młodego pokolenia.

Zobacz też: Scorpions jest jak Metallica!

Giganci rocka czyli Scorpions zagrają ponownie w Polsce i to dwukrotnie! Pierwszy z koncertów odbędzie się 21 lipca w Arenie Gliwice, drugi natomiast, 23 lipca w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. Wejściówki można nabywać poprzez stronę: prestigemjm.com

Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice.

ycipk-1bkxkf
Polub WP Gwiazdy
ycipk-1bkxkf
ycipk-1bkxkf
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1bkxkf